Příprava NHL

New York Islanders – Philadelphia Flyers

3:2

konec (1:0, 2:1, 0:1)

22.09.2015, 01:10 • Barclays Center, New York • Info o změnách stavu (Daniel Kubelka (@DanielKubelka))

Československá stopa

Marek Židlický (NYI) 0+1, 0 střel, čas na ledě 17:06
Jaroslav Halák (NYI) 40 minut, 12 zákroků, 1 gólů, 92,3% (04:15:25)

52:51

Další možnost pro Flyers vyrovnat stav v zápasu v početní převaze, Thomas Hickey (NYI) obdržel dvouminutový trest za vysokou hůl.

48:56

Hosté se ale v přesilovce neprosadili, domácí tak stále drží těsný jednobrankový náskok.

46:56

Přesilovku si nyní vyzkoušejí i hokejisté Philadelphie, Adam Pelech (NYI) se provinil sekáním a dostává menší trest.

46:27

44:27

Domácí mají šanci opět odskočit svému soupeři v přesilové hře, Brayden Schenn (PHI) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

41:33

Philadelphia právě vstřelila branku!
Náskok domácích je na začátku třetí periody již jen jednogólový, o druhou trefu hostů se postaral BRAYDEN SCHENN! Asistence: Scott Laughton, Chris Porter.

40:01

Domácí do třetí třetiny vystřídali brankáře, Haláka nahradil Williams!

39:09

Hosté se necelou minutu před koncem druhé třetiny poprvé v zápase gólově prosazují a třetí perioda tak ještě může nabídnout dramatickou podívanou. Autorem prvního gólu Flyers je TAYLOR LEIER! Asistence: Nicolas Aube-Kubel, Nick Cousins.

33:09

Islanders právě vstřelili branku!
Ostrované navyšují svůj náskok již na tři branky! KIRILL PETROV je dalším úspěšným střelcem v domácím dresu a s akciemi hostujícího týmu to v tuto chvíli nevypadá vůbec dobře. Asistence: Johnny Boychuk, Michail Grabovskij.

30:24

LaBarberu střídá v hostující brance Stolarz!

3:2

Branky a nahrávky: 20. Tavares (Lee, Bailey), 24. Lee (Tavares, Židlický), 34. Petrov (Boychuk, Grabovskij) – 40. Leier (Aube-Kubel, Cousins), 42. Schenn (Laughton, Porter)

New York Islanders: Halák (41. Williams) – Leddy, Carkner, Hickey, Židlický, Pelech, Boychuk – Kearns, Bailey, Barzal, Clutterbuck, Bernier, Martin, Lee, Whitney, Grabovskij, Kuljomin, Petrov, Tavares.

Philadelphia Flyers: LaBarbera (31. Stolarz) – Gudas, MacDonald, Hagg, Morin, Gostisbehere, Pyett – Schenn, Simmonds, Read, Porter, Conner, Palushaj, Laughton, Cousins, Mathers, Leier, Martel, Aube-Kubel.

Rozhodčí: Luxmore, Pollock – Grandt, Sericolo