Edmonton Oilers – Calgary Flames

4:2

konec (1:1, 0:1, 3:0)

22.09.2015, 03:00 • Rexall Place, Edmonton • Jan Prošek

Byli jsme svědky zajímavého zápasu, ve kterém vyhrál domácí tým poměrem 4:2, ale výhra se nerodila snadno. Edmonton přehrál soupeře díky třetí třetině, v níž měl skóre 3:0. (05:29:22)

59:50

Utkání se v klidu dohrává.

58:58

Edmonton právě vstřelil branku!
Gól do prázdné branky Calgary znamená vedení Edmontonu 4:2. NAIL JAKUPOV rozhoduje definitivně toto utkání. Asistence: Connor McDavid, Andrej Sekera.

58:00

Hosté to zkusí bez brankáře.

57:00

Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.

55:40

Edmonton 3, Calgary 2. Tak vypadá aktuálně skóre. Poslední minuta se kvapíkem blíží.

55:13

Flames se snaží vyrovnat, jsou před brankou Edmontonu.

54:36

54:36. Anton LANDER - 3:2

54:36

Gól v oslabení! Domácí vedou 3:2. ANTON LANDER se stává hrdinou domácích. Bez asistence.

54:20

Uvidíme, zda jeden z týmů rozhodne v základní hrací době nebo se bude hrát nastavení. Vyloučen je domácí Andrew Ference na dvě minut za hákování.

53:28

53:28. Leon DRAISAITL - 2:2

53:28

Bleskově využitá přesilovka a byl u toho McDavid. Nail Jakupov našel Connora McDavida, který posunal na LEONA DRAISAITLA, jehož krásná rána znamená vyrovnané skóre. Asistence: Connor McDavid, Nail Jakupov.

53:22

Vyloučen hostující Garnet Hathaway na dvě minuty za hrubost.

53:15

Další střelecký pokus domácí komandy, který končí mimo branku.

52:10

Aktuální poměr střel na branku je 25:21. Ani toto drobné vedení nestačí domácím alespoň na vyrovnané skóre.

51:30

Komerční přestávka.

49:31

Třetí třetina se útočné akce Edmontonu dostává do své druhé poloviny, kterou tak zahájí domácí podle představ. Connor McDavid měl dostatek prostoru jak pro střelu, tak pro kombinaci. Ale o puk přišel.

4:2

Branky a nahrávky: 15. Miller (Hamilton, Sekera), 54. Draisaitl (McDavid, Jakupov), 55. Lander, 59. Jakupov (McDavid, Sekera) – 15. Kylington, 34. Granlund

Edmonton Oilers: Talbot – Davidson, Draisaitl, Fayne, Ference, Ford, Gazdic, Hall, Hamilton, Lander, McDavid, Miller, Nikitin, Oesterle, Pitlick, Purcell, Sekera, Winquist, Jakupov.

Calgary Flames: Rämö – Agostino, Andersson, Backlund, Bouma, Carroll, Colborne, Elson, Engelland, Granlund, Grant, Hathaway, Jones, Klimchuk, Kylington, Mangiapane, Russel, Widemann, Wilson