Příprava NHL

Ottawa Senators – Toronto Maple Leafs

3:4

po prodl. (2:1, 1:1, 0:1 - 0:1)

22.09.2015, 01:40 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Info o změnách stavu (Daniel Kubelka (@DanielKubelka))

Československá stopa

Milan Michálek (OTT) 0+1, 0 střel, čas na ledě 17:03 (04:21:26)

Toronto právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto, JOFFREY LUPUL ukončuje dnešní utkání v čase 60:55 a zajišťuje tak svému týmu premiérové vítězství v přípravě! Asistence: Nazem Kadri, T. J. Brennan.

60:01

60:00

57:42

Hosté mohou rozhodnout krátce před koncem v přesilové hře, Milan Michálek (OTT) obdržel menší trest za vysokou hůl.

49:05

47:05

Shawn Matthias (TOR) vyloučen na dvě minuty za hákování, domácí mají možnost odskočit v početní převaze.

43:55

43:55. Joffrey LUPUL - 3:3

43:55

Znovu je vyrovnáno! JOFFREY LUPUL přidává třetí branku týmu a na konci čtyřicáté čtvrté minuty tak začínáme od začátku! Asistence: Nazem Kadri, Stephane Robidas.

Ottawa právě vstřelila branku!
Možnost přesilovky domácí využili na sto procent, již třetí bod v dnešním zápase si díky vstřelené brance připsal na své konto ERIK KARLSSON! Asistence: Thomas Chabot, Milan Michálek.

3:4

Branky a nahrávky: 9. Prince (Karlsson, Neil), 14. Ryan (Chabot, Karlsson), 32. Karlsson (Chabot, Michálek) – 17. Phaneuf (Timašov, Arcobello), 26. Brennan (Timašov, Holland), 44. Lupul (Kadri, Robidas), 61. Lupul (Kadri, Brennan)

Ottawa Senators: Anderson (30. O'Connor) – Chabot, Karlsson "C", Cowen, Kostka, Mullen, Claesson – MacArthur, Turris "A", Lindberg – Michálek, O'Dell, Ryan – Prince, McCormick, Neil "A" – Ewanyk, Dzingel, Guptill.

Toronto Maple Leafs: Reimer (41. Sparks) – Phaneuf, Hunwick, Harrington, Robidas, Valijev, Brennan, Dermott, Nielsen – Matthias, Kadri, Lupul – Boyes, Holland, Timašov – Kapanen, Arcobello, Glencross – Hyman, Froese, Clune

Rozhodčí: Hebert, McIsaac – Driscoll, Lazarowich

Diváci: 15542