Příprava NHL

New York Rangers – New Jersey Devils

6:3

konec (2:1, 2:1, 2:1)

22.09.2015, 01:00 • Madison Square Garden, New York • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 1.83 3.8 3.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany to bude vše. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc či dobré ráno! (03:39:27)
Utkání je u konce, první bitvu o řeku Hudson v této sezoně vyhráli Rangers!

Do vedení se také dostali jako první, když chybu Matteaua potrestal po 81 sekundách hry Brian Gibbons. V páté minutě tentýž hráč asistoval u trefy Jaysona Megny. Hosté ale v osmé minutě dokázali snížit, když přesilovou hru využil Jordin Tootoo. Další gól padl až ve 37. minutě a znovu v přesilovce, když se prosadil Mike Sislo. Jezdci ale dvoubrankové vedení po gólech Chrise Kreidera a Viktora Stålberga získali rychle zpět. V 55. minutě dal důležitou pátou branku domácích Oscar Lindberg. Pak ale znovu Devils údeřili v přesilové hře, o což se tentokráte postaral Adam Larsson. Jenže definitivní tečku za zápasem udělal v závěru Jayson Megna, který potrestal nedisciplinovanost týmu z Newarku v závěru utkání.

Po třech třetinách 2:1 tedy uspěli Rangers.

Střely: 23:26 (6:12, 10:5, 7:9)

Jayson MEGNA - 6:3

59:28

Rangers právě vstřelili branku!
I Jezdci dnes dokázali skórovat v přesilové hře a dávají svůj šestý gól! Diaz nahrál na Briana Gibbonse stojícího na pravé straně. Ten ještě situaci vylepšil perfektním pasem na JAYSONA MEGNU, který se dnes trefil podruhé a upravil tak na 6:3! Asistence: Brian Gibbons a Raphael Diaz.

59:19

Po buly vyslal tvrdou ránu Klein, ale Danis byl připraven.

59:15

Ale máme tu další vyloučení, tohle se Ďáblům opravdu nepovedlo! Mike Cammalleri (NJD) dostává dvě minuty za držení.

59:08

Yann Danis zamířil na střídačku a hraje se tedy v pěti na obou stranách!

58:44

Tak to je komplikace pro New Jersey. Jordin Tootoo (NJD) se dopustil útočného faulu a zbytek zápasu tedy Devils dohrají v oslabení (či pokud odvolají Danise ve stejném počtu).

58:42

Gragnaniho střela po buly byla zblokována.

58:36

Oddechový čas pro hosty.

58:36

Cammalleriho střela byla zblokována, Yann Danis mezitím opět zamířil na střídačku!

Adam LARSSON - 5:3

57:51

Devils právě vstřelili branku!
New Jersey potřetí skóruje v přesilové hře a snižuje na rozdíl dvou branek! Tyler Kennedy si na modré čáře vyměnil stranu a puk s ADAMEM LARSSONEM, druhý jmenovaný poté napřáhl k tvrdé ráně a nedal Hellbergovi šanci! Asistence: Tyler Kennedy.

57:38

John Moore dostal přihrávku do velmi dobré šance, ale trefil jen přesouvajícího se Hellberga!

57:24

Rangers se zatím ovšem zdařile brání.

56:54

Devils odvolali brankáře a hrají tak v šesti proti čtyřem!

56:44

Mike Cammalleri nabil Greeneovi na modrou, ten ovšem minul.

6:3

Branky a nahrávky: 2. Gibbons, 5. Megna (Gibbons, Klein), 39. Kreider (Stepan, Diaz), 39. Stålberg (Skjei, Klein), 55. Lindberg (Bourque, Klein), 60. Megna (Gibbons, Diaz) – 8. Tootoo (Kennedy, J. Moore), 37. Sislo (Greene, Gragnani), 58. Larsson (Kennedy)

New York Rangers: Raanta (33. Hellberg) – Yandle "A", Diaz, McIlrath, Klein, Skjei, Summers – Kreider, Stepan "A", Stålberg, Gibbons, Glass, Adam, Fast, Megna, Lindberg, D. Moore "A", Bourque, Hrivík

New Jersey Devils: Schneider (33. Danis) – Greene "A", Larsson, J. Moore, Hrabarenka, Gragnani, Burlon – Cammalleri "A", Zajac "A", Tlustý – Sislo, Gionta, Tootoo – Matteau, O'Brien, Kennedy – Coleman, Pelley, Kujawinski

Rozhodčí: L'Ecuyer, St. Laurent – Kovachik, Cormier

Diváci: 18006