Příprava NHL

Philadelphia Flyers – New York Islanders

5:3

konec (1:1, 2:1, 2:1)

22.09.2015, 01:15 • PPL Center, Allentown, PA • Info o změnách stavu (Daniel Kubelka (@DanielKubelka))

Československá stopa

Michal Neuvirth (PHI) 60 minut, 12 zákroků, 3 góly, 80,0%
Jakub Voráček (PHI) 0+2 (04:25:16)

59:53

Philadelphia právě vstřelila branku!
PIERRE-EDOUARD BELLEMARE trefuje opuštěnou klec hostů a pečetí výhru svého týmu!

55:27

Oba týmy hrají v plném počtu.

53:27

za vzájemnou potyčku jsou vyloučeni Brandon Manning (PHI) a Mike Halmo (NYI), dvě minuty se bude hrát ve čtyřech na obou stranách.

50:17

Domácí se dokázali ubránit při vlastním oslabení, White skáče zpátky na ledovou plochu.

48:17

Ryan White (PHI) dostává dvě minuty za sekání, hosté mohou srovnat v přesilové hře.

43:24

Hosté se však z vyrovnání dlouho neradovali. Slovo si vzal MICHAEL DEL ZOTTO a dnes již počtvrté se domácí dostávají do vedení! Jakub Voráček, Claude Giroux.

42:18

Islanders právě vstřelili branku!
Hosté i potřetí v tomto zápase umazávají náskok domácích a stav je opět vyrovnaný. Třetí gól Islanders vstřelil JUSTIN VAIVE!

40:01

Statistiky utkání po druhé třetině

Střely na branku: 18 – 11

40:00

35:39

Domácí v plném počtu, hosté se v početní převaze prosadit nedokázali.

33:39

Michael Del Zotto (PHI) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, přesilová hra pro Islanders bude následovat.

28:07

I domácí se prosazují v přesilové hře a znovu odskakují svému soupeři ve skóre, třetí gól domácích vstřelil VINCENT LECAVALIER! Asistence: R. J. Umberger, Jevgenij Medvěděv.

26:15

Domácí si mohou vzít ztracené vedení zpět v početní převaze, Mike Halmo (NYI) dostává dvě minuty za hákování.

25:06

Hosté rychle srovnávají skóre v početí výhodě, autorem vyrovnávacího gólu je ALAN QUINE! Bez asistence.

24:19

Vzápětí se ale budou domácí bránit, Jakub Voráček (PHI) fauloval loktem a už usedá na lavici trestů.

5:3

Branky a nahrávky: 6. Raffl (Voráček, Del Zotto), 25. Konecny (Rosehill), 29. Lecavalier (Umberger, Medvěděv), 44. Zotto (Voráček, Giroux), 60. Bellemare – 9. Wright, 26. Quine, 43. Vaive

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Ouellette) – Del Zotto, Schenn, Manning, Drewiske, Provorov, Medvěděv – Raffl, Umberger, White "A", Giroux "C", Lecavalier, Rosehill, Bardreau, VandeVelde, Bellemare, Konecny, Gagner, Voráček "A".

New York Islanders: Greiss (Gibson) – Pulock, Czuczman, Strait, Mayfield, De Haan, Graham – Quine, Holmstrom, Wright, Boulton, Halmo, Vaive, Florek, Colberg, Cizikas, Beck, Dal Colle, Beauviller.