Příprava NHL

New York Rangers – New Jersey Devils

6:3

konec (2:1, 2:1, 2:1)

22.09.2015, 01:00 • Madison Square Garden, New York • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 1.83 3.8 3.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany to bude vše. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc či dobré ráno! (03:39:27)
Utkání je u konce, první bitvu o řeku Hudson v této sezoně vyhráli Rangers!

Do vedení se také dostali jako první, když chybu Matteaua potrestal po 81 sekundách hry Brian Gibbons. V páté minutě tentýž hráč asistoval u trefy Jaysona Megny. Hosté ale v osmé minutě dokázali snížit, když přesilovou hru využil Jordin Tootoo. Další gól padl až ve 37. minutě a znovu v přesilovce, když se prosadil Mike Sislo. Jezdci ale dvoubrankové vedení po gólech Chrise Kreidera a Viktora Stålberga získali rychle zpět. V 55. minutě dal důležitou pátou branku domácích Oscar Lindberg. Pak ale znovu Devils údeřili v přesilové hře, o což se tentokráte postaral Adam Larsson. Jenže definitivní tečku za zápasem udělal v závěru Jayson Megna, který potrestal nedisciplinovanost týmu z Newarku v závěru utkání.

Po třech třetinách 2:1 tedy uspěli Rangers.

Střely: 23:26 (6:12, 10:5, 7:9)

Jayson MEGNA - 6:3

59:28

Rangers právě vstřelili branku!
I Jezdci dnes dokázali skórovat v přesilové hře a dávají svůj šestý gól! Diaz nahrál na Briana Gibbonse stojícího na pravé straně. Ten ještě situaci vylepšil perfektním pasem na JAYSONA MEGNU, který se dnes trefil podruhé a upravil tak na 6:3! Asistence: Brian Gibbons a Raphael Diaz.

59:19

Po buly vyslal tvrdou ránu Klein, ale Danis byl připraven.

59:15

Ale máme tu další vyloučení, tohle se Ďáblům opravdu nepovedlo! Mike Cammalleri (NJD) dostává dvě minuty za držení.

59:08

Yann Danis zamířil na střídačku a hraje se tedy v pěti na obou stranách!

58:44

Tak to je komplikace pro New Jersey. Jordin Tootoo (NJD) se dopustil útočného faulu a zbytek zápasu tedy Devils dohrají v oslabení (či pokud odvolají Danise ve stejném počtu).

58:42

Gragnaniho střela po buly byla zblokována.

58:36

Oddechový čas pro hosty.

58:36

Cammalleriho střela byla zblokována, Yann Danis mezitím opět zamířil na střídačku!

Adam LARSSON - 5:3

57:51

Devils právě vstřelili branku!
New Jersey potřetí skóruje v přesilové hře a snižuje na rozdíl dvou branek! Tyler Kennedy si na modré čáře vyměnil stranu a puk s ADAMEM LARSSONEM, druhý jmenovaný poté napřáhl k tvrdé ráně a nedal Hellbergovi šanci! Asistence: Tyler Kennedy.

57:38

John Moore dostal přihrávku do velmi dobré šance, ale trefil jen přesouvajícího se Hellberga!

57:24

Rangers se zatím ovšem zdařile brání.

56:54

Devils odvolali brankáře a hrají tak v šesti proti čtyřem!

56:44

Mike Cammalleri nabil Greeneovi na modrou, ten ovšem minul.

56:14

Tak ještě jiskřička naděje. Chris Kreider (NYR) je vyloučen za podražení.

55:58

Hosté jsou z toho opaření, ale stále si uvědomují, že musí bojovat o místa v sestavě.

Oscar LINDBERG - 5:2

54:43

Tak to je velká rána do plánů Devils, kteří se chtěli uchýlit k závěrečnému náporu a případnému obratu! Ryan Bourque měl na počátku akce velkou šanci, ale trefil tyčku. Posléze se ovšem k puku dostal OSCAR LINDBERG, jehož střelu zápěstím si nešťastně srazil Raman Hrabarenka do vlastní branky! Asistence: Ryan Bourque a Kevin Klein.

53:58

Travis Zajac bekhendem hodil kotouč před bránu, kde byl ale pozorný brankář Hellberg!

53:07

Yandleho střelu chytil pozorný Yann Danis.

52:35

Brandon Burlon dostal nahrávku do mezikruží, ovšem Gibbons jeho pokus velmi dobře zblokoval!

52:24

Hrabarenka už se chystal ke střele, ale puk při ní nechal za sebou.

51:52

Tlustého pas byl zblokován na střídačku.

51:08

Jim O'Brien jel po pravém křídle a jeho následný pokus zblokoval jmenovec zpěváka skupiny Rise Against McIlrath.

50:21

Od modré střílel Raphael Diaz, ale jeho pokus byl ztečován mimo.

50:16

Na druhé straně Yann Danis přerušil hru po střele Stepana. Komerční přestávka.

50:04

Kujawinski obral o kotouč Kreidera a vnikl do útočného pásma, ovšem vystřelit nemohl.

49:09

Hellberg se ocitl pod palbou a v krátkém sledu si připsal tři zákroky! Dva proti Tootooovi, jeden proti střele Adama Larssona.

48:49

Brady Skjei posílal křížnou přihrávku na najíždějícího Adama, ten ale nedokázal vystřelit.

48:38

Nahození Ramana Hrabarenky skončilo bez cizího zavinění v ochranné síti.

48:13

Po akci Tlustého a Zajaca podržel puk ve své lapačce nedávný parťák Marka Mazance na farmě Nashvillu v Milwaukee.

47:38

Cammalleri dobře střílel po zemi, ale Hellberga na švestkách nenachytal.

47:19

Chris Kreider v ofsajdu. Přichází tedy přerušení a s ním i komerční pauza.

47:01

Stefan Matteau se snažil přihrát na najíždějícího Gragnaniho, ale puk mu hodil jako praseti kost a nic z toho nebylo.

46:09

Svižný pokus Jordina Tootooa šel nad branku, Hellberg tedy svou lapačkou ani máchnout nemusel.

45:23

Chris Summers skvěle zastavil Roda Pelleyho, který pomýšlel na založení protiútoku.

44:50

Gibbons se snažil nahrát na volného Glasse, Devils měli ovšem štěstí, že přihrávka byla nepřesná.

44:49

44:14

Puk v hledišti, hra je přerušena.

43:52

Jayson Megna se dopustil hry vysokou holí a Rangers tak přišli o pásmo.

43:22

Derek Stepan nebezpečně vystřelil, Danis byl připraven a vyrazil puk.

42:49

Blake Coleman (NJD) se dopustil zbytečné hry vysokou holí a je tak vyloučen na dvě minuty.

41:55

Kennedy dobře vybojoval puk a hned zkusil střelu, ale trefil jen bránícího forvarda Lindberga.

41:36

Z otočky střílel Stefan Matteau, trefil se ovšem jen do náruče Magnuse Hellberga.

41:06

Po akci Stephena Gionty se snažil zakončit obránce John Moore, ale puk promáchl.

40:26

Keith Yandle střílel po pasu od Stålberga nad branku. Bylo to ovšem s přispěním teče Andyho Greenea, který v dnešním zápase odehrál již skoro 19 minut, což je na dvě třetiny v přátelském zápase dost.

40:01

Střely: 16:17 (6:12, 10:5)
40 minut zápasu je za námi. Ve druhé periodě jsme viděli stejný počet branek, jako v té první. Poprvé se ale prosadili hosté ve 37. minutě, když vyrovnával Sislo. Domácí ovšem poté po trefách Kreidera a Stålberga získali zpět své dvoubrankové vedení. Především po poslední inkasované brance se Yann Danis musí hodně červenat.
Další třetina začne přibližně ve 2:56.

40:00

39:30

39:27

A mohlo být ještě hůře! Brian Gibbons. se dostal do samostatného úniku, tentokráte ale Danise překonat nedokázal!

39:16

Viktor STÅLBERG - 4:2

38:48

Neskutečná chyba Yanna Danise a je z toho další gól v jeho síti! VIKTOR STÅLBERG nabral rychlost ve středním pásmu a nahodil z levé strany puk před branku, hostující gólman situaci nezvládl a puk velmi lacině propustil mezi svými betony do branky! Asistence: Brady Skjei a Kevin Klein.

Chris KREIDER - 3:2

38:13

No a Jezdci si své vedení při hře 4 na 4 berou zpátky! CHRIS KREIDER si vybruslil od pravého mantinelu do střelecké pozice a nekompromisní ranou zápěstím propálil Yanna Danise! Asistence: Derek Stepan a Raphael Diaz.

37:30

Jenže přesilová hra hned končí. Mike Sislo (NJD) dostává dvě trestné minuty za podražení, ačkoliv se jen snažil odehrát puk.

37:16

A máme tu další trest. Za hákování dostává dvě trestné minuty Brian Gibbons (NYR). Početní výhoda pro Ďábly – ty dnes zatím vychází dobře, ačkoliv v minulém zápase se jim vůbec nedařily.

Mike SISLO - 2:2

36:47

A je vyrovnáno, New Jersey podruhé v dnešním zápase využilo přesilovou hru! MIKE SISLO dal poměrně šťastnou branku, když dokázal za Hellberga procpat kotouč po akci Andyho Greenea! Asistence: Andy Greene a Marc-André Gragnani.

36:21

Perfektní kombinaci na jeden dotek zakončoval po pasu od Travise Zajace Mike Cammalleri, ale kotouč jen poslal napříč brankovištěm. Poté ho Hellberg podržel a vhazovat se bude po jeho levé straně.

36:00

A máme tu první velký náznak rivality mezi těmito celky! Jiří Tlustý (NJD) se potkal s velmi naštvaným Tannerem Glassem (NYR) a byl sražen nekompromisně k zemi během strkanice, která snad skončila rychleji než začala. Oba rozvášnění kohouti už sedí na trestné lavici, jelikož dostali dvě minuty za sekání. Glass ovšem navíc i za hrubost, tudíž New Jersey čeká přesilová hra.

35:52

Brandon Burlon nejprve ve středním pásmu ztratil puk, poté ho ale zpět získal a zachránil tak situaci.

34:50

Rod Pelley dobře ve spolupráci s Colemanem vybojoval kotouč a měl prostor ke střele. Tu bez problémů vyrazil Magnus Hellberg.

33:17

Obrovskou šanci měl Jayson Megna a Yann Danis má za sebou první zákrok! A to velmi těžký, jelikož střelec druhé branky v dnešním utkání byl zcela osamocený před brankou, nicméně právě Danis to byl, který celou akci zachránil skvělým zákrokem betonem.

32:47

Jiří Tlustý z dálky střílel nad branku. Devils v této třetině ještě ani jednou nezamířili mezi tři tyče!

32:29

Zmiňované a očekáváné střídání brankářů je tu! Mezi třemi tyčemi tak proti sobě nyní budou stát Magnus Hellberg na straně Rangers a Yann Danis na straně Devils.

32:29

Komerční přestávka.

32:29

Dominic Moore nebezpečně číhal před branku, ale z otočky nedokázal hostujícího brankáře prostřelit!

32:20

Hrivík zkusil své střelecké štěstí z otočky, na Schneidera si ale nepřišel.

31:13

31:03

Skjeiův pokus byl rovněž ubráněný.

30:32

Střela Dylana McIlratha od modré čáry byla zlokována a hráči Devils tak využili možnosti vyhodit kotouč.

30:20

Domácímu celku se ale početní výhoda zatím moc nedaří.

29:13

Devils hráli v šesti a jsou za to potrestáni dvouminutovým vyloučením.

29:13

Viktor Stålberg nachytán v ofsajdovém postavení.

28:32

Jesper Fast vystřelil z mezikruží po přihrávce od Oscara Lindberga, nicméně Cory Schneider se pozorně přesunul a puk ukryl ve své výstroji!

28:06

Lindberg bekhendovým pasem zpoza branky hledal před bránou stojícího Stålberga, toho si ovšem dobře ohlídal Adam Larsson.

27:33

Přečíslení 2 na 1 chtěl Hrivík řešit přihrávkou na Tannera Glasse, ten byl ovšem rychlejší, než slovenský útočník předpokládal.

26:52

Střelu Ramana Hrabarenky ztečovali obránci do ochranné sítě nad bránou Anttiho Raanty. Následuje komerční přestávka.

26:16

Brian Gibbons vybojoval puk v útočném pásmu a zadovkou hledal své spoluhráče. Ti ovšem zrovna střídali.

26:10

25:40

Yandle si narazil se Stepanem a rychle vystřelil. Puk šel mimo.

25:06

Přihrávka Jaysona Megny byla ztečována do ochranné sítě nad brankou New Jersey.

24:33

Fantastická práce Chrise Kreidera, který zavezl puk do útočného pásma po levé straně a poté perfektní střelou zápěstím trefil tyčku za Corym Schneiderem!

24:17

Yandle nahrál na Kevina Kleina, který střílel z první. Jeho pokus byl zblokovaný a hosté poté vyhodili puk.

24:10

Brady Skjei byl podražen při napadání Tylerem Kennedym (NJD) a Rangers si tak znovu zahrají v početní výhodě!

23:44

Kotouč skončil v hledišti, kvůli čemuž sudí museli přerušit hru.

23:23

Ryan Kujawinski pouze nahodil kotouč do útočného pásma a odjel střídat.

23:00

Chris Summers si předal puk s Markem Hrivíkem, jenž se postaral o střelu. Ani ta ovšem nebyla přesná.

22:40

Jayson Megna krátce po vhazování vystřelil mimo.

22:35

Před forčekujícím Lukem Adamem hostující gólman raději pokryl kotouč.

22:30

21:54

Raman Hrabarenka se postaral o výhoz a hosté tak mohou vystřídat, stejně tak činí i Rangers.

21:37

A opět domácí útočník s číslem 21. Tentokráte šel jeho pokus vedle levé tyče branky Coryho Schneidera.

21:20

Z pravého křídla vyprášil Schneiderovy betony Derek Stepan.

21:02

Domácí rozjížděli kombinaci, ale přihrávka Yandlea byla zblokována až do středního pásma.

20:30

Poprvé jdou na trestnou hosté. Adam Larsson (NJD) si je svého prohřešku ve formě podražení dobře vědom a bez protestů usedá na dvě minuty.

20:14

Zajac vybojoval ve středním pásmu puk a hledal Tlustého, jenomže přihrávka byla moc prudká.

20:01

V polovině druhé periody se očekává střídání brankářů. Yann Danis by měl nahradit Coryho Schneidera a Magnus Hellberg Anttiho Raantu. Ovšem nepředbíhejme, o všem ještě budu informovat.
Prvních 20 minut je minulostí. Domácí celek vstoupil do zápasu skvěle a brzy se ujal dvoubrankového vedení, posléze ovšem hosté snížili během přesilové hry a aktuální stav je tak 2:1 pro Rangers.

Střely: 6:12
Další třetina začne přibližně v 1:59.

20:00

19:48

Andy Greene své střelecké štěstí zkusil po zemi, ale neuspěl.

19:23

Viktor Stålberg dohnal puk v útočném pásmu, tam už ale neměl dostatečnou podporu spoluhráčů.

19:00

Začala poslední minuta hry v první třetině.

18:41

Pokus Zajaca byl sražen do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.

18:29

Brandon Burlon měl teď štěstí, že neputoval na trestnou lavici za podražení. Rozhodčí si jeho faulu nevšiml.

17:36

Jim O'Brien pálil z velké dálky a trefil jen beton Raanty.

17:15

Stefan Matteau pasem od mantinelu hledal své spoluhráče, kteří na to ovšem nebyli dostatečně připraveni.

16:44

Nahození týmu z Manhattanu nic nepřineslo, za brankou v poklidu rozehrává Cory Schneider.

16:03

Icing Devils.

15:37

15:30

Nabito na volej dostal Travis Zajac, domácí brankář se blýskl dobrým zákrokem!

15:15

Gragnani nabil Cammallerimu, jehož pokus z voleje byl nepřesný.

15:03

John Moore dostal nabito na modrou čáru, ale jeho tvrdý pokus proti svému bývalému celku dokázal Antti Raanta chytit do lapačky!

14:41

A nyní skončil na střídačce Rangers.

14:32

John Moore nezachytil na modré puk a ten je tak znovu až v obranném pásmu New Jersey.

14:15

Brady Skjei dobře zapracoval v obraně a vyhodil kotouč přes všechny čáry.

13:59

Po pasu Zajaca čekal před brankou Tlustý, ale Raanta přihrávku na něj odpálil.

13:37

Dylan McIlrath (NYR) dostává dvě trestné minuty za hrubost proti Kennedymu. Následuje tak další přesilovka hostů, přičemž ta první skončila gólem.

12:55

Posléze pěknou akci předvedl slovenský forvard Hrivík, nicméně jeho nadějnou střelu zblokoval Hrabarenka.

12:42

Dominic Moore se probil k zakončení a mířil na vzdálenější tyč, ale minul.

12:19

Hned po buly zkoušel střílet Andy Greene, ale obrana tento pokus zblokovala a zabránila tak nebezpečí.

12:13

Neúspěšný byl i pokus Burlona od modré. Následuje další komerční přestávka.

11:55

Mike Sislo si najel na dobrou přihrávku a okamžitě střílel zápěstím, Raanta byl znovu pozorný.

11:37

JIří Tlustý společně s Cammallerim bojovali za brankou soupeře, situaci ovšem měli těžkou.

10:56

Yandle hodil puk do mezikruží, kde o něj sváděl souboj Derek Stepan. Obrana New Jersey ovšem byla pozornější.

10:32

Po akci Johna Moorea domácí gólman znovu přerušil hru.

10:16

Raman Hrabarenka dostal přihrávku do střelecké pozice, ale jeho pokus zápěstím dobře vyrazil Raanta!

09:40

A nyní domácí brankář podržel puk. Následuje komerční přestávka.

09:22

Zajacovu nebezpečnou střelu dokázal Antti Raanta vyrazit do bezpečí.

09:04

Ani jeden z týmů se nyní nemůže usadit v útočném pásmu, mírně aktivnější jsou ale hosté.

08:19

Zakázané uvolnění Rangers.

Jordin TOOTOO - 2:1

07:30

A máme sníženo, Devils využívají přesilovou hru! Tyler Kennedy lahůdkovou přihrávkou našel před bránou JORDINA TOOTOOA, který střelou z první překonal Raantu mezi betony! Asistence: Tyler Kennedy a John Moore.

07:18

Tyler Kennedy z pravého křídla pálil tvrdě, ale ani on nemířil dobře.

06:57

Ofsajd New Jersey Devils.

06:30

New Jersey si vytvořilo dvě dobré šance! V té druhé a prozatím největší se ocitl Mike Cammalleri, ale svou dorážku neumístil přesně.

05:50

Máme tu první vyloučení. Ryan Bourque (NYR) dostává dvě minuty za hákování a Devils mají šanci dostat se do zápasu během přesilovky.

05:43

Zajac si sjížděl před branku, ale pas neobdržel.

Jayson MEGNA - 2:0

04:24

Tak to je něco, Jezdci se dostávají už do dvoubrankového vedení! Brian Gibbons měl puk za brankou a před ní skvělou přihrávkou našel najíždějícího JAYSONA MEGNU, který z první prostřelil brankáře Ďáblů! Vstup do zápasu se New Jersey opravdu nedaří. Asistence: Brian Gibbons a Kevin Klein.

04:08

Od modré vybízel své spoluhráče k teči Skjei, ale kotouč jen proletěl vedle branky.

03:36

Navíc domácí celek zachytil další rozehru a trestat mohl Stepan, díky dobré práci Hrabarenky ale nedošlo ke střeleckému pokusu.

03:21

Rangers zažívají i díky brance mnohem povedenější vstup do zápasu a Devils mají zatím značné problémy.

02:40

Andy Greene od modré nemířil přesně, brankář Antti Raanta je tak nadále bez práce.

02:12

Z pravé strany nebezpečně po akci Yandlea střílel Fast, nicméně Schneider byl připraven a puk vyrazil.

Brian GIBBONS - 1:0

01:21

Tak to byla rychlovka! Nemáme za sebou ani 90 vteřin a Rangers jdou do vedení. Stefan Matteau zachyboval při zadovce ve vlastním pásmu a vše dokonale potrestal BRIAN GIBBONS, který prostřelil Coryho Schneidera! Bez asistence.

00:54

Rozehrávka Rangers nebyla moc povedená a vhazovat se kvůli ofsajdu bude před útočným pásmem domácího týmu.

00:42

První útočná akce se nepodařila ani New Jersey.

00:14

Domácí se jako první s pukem dostali do pásma, ale hned o něj přišli.

00:01

Začátek zápasu se znovu o několik minut opozdí. To u NHL není nezvyklá situace.

New York Rangers: Raanta (Hellberg) – Yandle "A", Diaz, McIlrath, Klein, Skjei, Summers – Kreider, Stepan "A", Stålberg, Gibbons, Glass, Adam, Fast, Megna, Lindberg, D. Moore "A", Bourque, Hrivík

New Jersey Devils: Schneider (Danis) – Greene "A", Larsson, J. Moore, Hrabarenka, Gragnani, Burlon – Cammalleri "A", Zajac "A", Tlustý – Sislo, Gionta, Tootoo – Matteau, O'Brien, Kennedy – Coleman, Pelley, Kujawinski

Rozhodčí: L'Ecuyer, St. Laurent – Kovachik, Cormier.
Podle předpokladů by do dnešního zápasu měli Rangers nasadit v brance duo Antti Raanta – Magnus Hellberg. Hrát by měl také slovenský útočník Marek Hrivík.
To Devils zřejmě nasadí jinou sestavu než včera v Providence, kde hráli s Bostonem. Prostor by tak mohli dostat brankáři Cory Schneider a Yann Danis, poprvé by se v dresu Devils měl objevit také Jiří Tlustý.
Československá stopa v týmech
NYR – Petr Zámorský, Marek Hrivík, Richard Nejezchleb
NJD – Pavel Zacha, Vojtěch Mozík, Patrik Eliáš a Jiří Tlustý

Devils už mají první zápas za sebou

New Jersey Devils
Ďáblové zažívají obrovskou přestavbu kádru. Nový manažer Ray Shero a nový hlavní kouč John Hynes (s novými asistenty Nasreddinem a Wardem) toho změnili opravdu hodně.

Kariéru ukončil brankář Scott Clemmensen a obránce Bryce Salvador, prakticky i útočník Ryane Clowe. Z týmu se také pakovali obránci Harrold a Fraser. Smlouva byla ukončena Zubrusovi, organizaci rovněž opustili Gomez, Bernier, Havlát a další.

Do týmu naopak přišel ruský útočník Sergej Kalinin z Omsku, český obránce Vojtěch Mozík z Plzně a Kyle Palmieri z Anaheimu. Obranu vyztužil i John Moore, Marc-André Gragnani a nedávno také David Schlemko. Do útoku ještě přišli talentovaní Pavel Zacha a John Quenneville, kteří byli vybráni Devils na posledních draftech. Na zkoušku jsou v týmu další útočníci Tyler Kennedy a Lee Stempniak. Nedávno posílil Devils i český útočník Jiří Tlustý.
New York Rangers
V týmu Jezdců došlo v létě samozřejmě k velkému počtu změn. Na konci června opustil celek například brankář Cam Talbot a útočník Carl Hagelin, který zamířil do Anaheimu. Pakovali se i obránci Matt Hunwick a Michael Kostka. Nadále z týmu odešli Chris Mueller, Danny Kristo, James Sheppard a Joey Crabb. Kariéru poté ukončil Martin St. Louis.

Přišlo i několik nových tváří. Výměnou za Hagelina z Anaheimu posílil Rangers Emerson Etem, z Chicaga poté přišel brankář Antti Raanta. Posilou z Nashvillu se stal Viktor Stålberg, nově v brankovišti bude bojovat také Hellberg. Poté ještě tým z New Yorku posílili Luke Adam, Jarret Stoll, Brett Bellemore a Kirill Kabanov.
Zdravím všechny hokejové fanoušky! Máme tu další přípravné utkání NHL, střetnou se velcí rivalové New York Rangers a New Jersey Devils!
Pěkné počtení vám přeje Michal Belšán.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

6:3

Branky a nahrávky: 2. Gibbons, 5. Megna (Gibbons, Klein), 39. Kreider (Stepan, Diaz), 39. Stålberg (Skjei, Klein), 55. Lindberg (Bourque, Klein), 60. Megna (Gibbons, Diaz) – 8. Tootoo (Kennedy, J. Moore), 37. Sislo (Greene, Gragnani), 58. Larsson (Kennedy)

New York Rangers: Raanta (33. Hellberg) – Yandle "A", Diaz, McIlrath, Klein, Skjei, Summers – Kreider, Stepan "A", Stålberg, Gibbons, Glass, Adam, Fast, Megna, Lindberg, D. Moore "A", Bourque, Hrivík

New Jersey Devils: Schneider (33. Danis) – Greene "A", Larsson, J. Moore, Hrabarenka, Gragnani, Burlon – Cammalleri "A", Zajac "A", Tlustý – Sislo, Gionta, Tootoo – Matteau, O'Brien, Kennedy – Coleman, Pelley, Kujawinski

Rozhodčí: L'Ecuyer, St. Laurent – Kovachik, Cormier

Diváci: 18006