07.06.2015, 17:00 • Arena Chimki, Moskva • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 1.58 3.76 6.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Rusko právě vstřelilo branku!
Rusové se v samotném závěru prosazují počtvrté! Dnešní golový účet uzavírtá ALEXANDR KERŽAKOV!

Alexej MIRANČUK - 3:2

83

Skvělý obrat ruské reprezentace je dokonán! Šest minut po vyrovnávací brance se Rusové prosazují znovu a již vedou 3:2! Na hranici vápna krásně prodlužil patičkou míč Keržakov na ALEXEJE MIRANČUKA, který propálil Gutora!

Alexandr GOLOVIN - 2:2

77

Máme vyrovnáno! Rusové srovnávají stav přibližně 15 minut před koncem dnešního utkání! Skvělou přihrávku na hranici vápna dostal ALEXANDR GOLOVIN, který si míč zpracoval na hruď a parádně vystřelil k tyči!

Sjarhej KISLJAK - 1:2

66

Bělorusko právě vstřelilo branku!
Tak Bělorusko jde překvapivě do vedení! Bělorusové vybojovali rohový kop, který rozehrál Hleb. Jeho centr se snášel na malé vápno, kde se míč odrazil od Smolnikova. Nejpohotověji zareagoval SJARHEJ KISLJAK, který poslal míč za záda bezmocného Akinfejeva.

Sjarhej KISLJAK - 1:1

51

Bělorusko srovnává na 1:1! K exekuci volného přímého kopu se postavil SJARHEJ KISLJAK, který se do míče opřel parádně a překonává Akinfejeva!

Alexandr KOKORIN - 1:0

20

Rusové jdou po necelých dvaceti minutách do vedení! Dlouhý pas dostal na levou stranu Jurij Žirkov, který měl dostatek prostoru a času si připravit míč na centr. Tím našel na zadní tyči volného ALEXANDRA KOKORINA, který ze dokázal prosadit z hodně těžké pozice!

4:2

konec (1:0)

Branky: 20. Kokorin (Žirkov), 77. Golovin, 83. Mirančuk, 90+2. Keržakov – 51. Kisljak, 66. Kisljak

Karty:   50. Smolnikov (RUS) – 40. Šitov (BLR)

Rusko: Akinfejev – Žirkov, Ignaševič, Černov, Smolnikov – Glušakov – Kombarov, Širokov, Dzagojev, Šatov – Kokorin
Náhradníci: Golovin, Ionov, Keržakov, Rebrov, Samedov, Mirančuk, Davydov, Makejev, Nabiullin, Ozdojev, Ivanov, Ryžikov

Bělorusko: Černik – Nechajčik, Martynovič, Filipenko, Šitov – Drahun, Kislyjak – Putilo, Krivec, Hlev – Kornilenko
Náhradníci: Gutor, Poljakov, Stasevič, Volodko