4:2

konec (1:0)

07.06.2015, 17:00 • Arena Chimki, Moskva • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 1.58 3.76 6.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání je u konce! Rusko mělo lehčí problémy během zápasu s Běloruskem, avšak dokázalo otočit vývoj utkání a vyhrát 4:2!

První poločas v Arena Chimki nabídlo dle očekávání spíše defenzivní bitvu! Již v desáté minutě měl velkou příležitost Šatov, který však v ideální příležitosti přestřelil. Ve 20. minutě se již Rusové mohli radovat! Po skvělém centru Žirkova se prosadil Alexandr Kokorin. O pět minut později napálil Kombarov břevno z přímého kopu. Žádné další vážnější šance si oba týmy nevybojovaly.

Skóre srovnal v 51. minutě Sjarhej Kisljak, který se prosadil z volného přímého kopu. O patnáct minut později se prosadil znovu Sjarhej Kisljak a Bělorusko vedlo! V 78. minutě však Rusko vyrovnalo, přesnou střelou k tyči se prosadil Alexandr Golovin! O pět minut později navrátil Rusům vedení Alexej Mirančuk. V samotném závěru navýšil na konečných 4:2 Alexandr Keržakov!

To je z mé strany vše a u dalšího fotbalového přenosu se těším brzy nashledanou! (18:55:12)

90+2

Alexandr KERŽAKOV - 4:2

90+2

Rusko právě vstřelilo branku!
Rusové se v samotném závěru prosazují počtvrté! Dnešní golový účet uzavírtá ALEXANDR KERŽAKOV!

90+1

Útočným faulem se prezentoval střídající Golovin a Bělorusové mají jednu z posledních šancí na vyrovnání skóre!

90

Tak snaha hlavního arbitra stejně vyšla vniveč. Kombarov si nedokázal obhodit Nechajčika a míč mají Bělorusové!

89

Hlavní arbitr se teď vyznamenal, neboť se nebál lehnout na trávník. Chtěl se tak vyhnout míči letícímu kolem něj, pokud ho míč trefil, Rusko by připravil o zajímavý protiútok.

88

Poljakov nyní ve středu hřiště vybojoval míč a Bělorusko je konečně u míče a kombinuje. Velmi rychle se přesouvá na útočnou polovinu!

87

Rusové kombinují na útočné polovině. Bělorusko se ještě jistě pokusí o vyrovnání, nicméně si myslím, že Rusové tento výsledek již nepustí.

86

Denis Kombarov dostal míč na levou stranu a chystal se odcentrovat. Ozval se však hvizd hlavního, který odpískal ofsjad. Navíc po odpískání Kombarova dohrál Šitov, ale celá situace se obešla bez potyčky!

84

Drahun se pokoušel projít středem hřiště, avšak ho poslal k zemi Kornilenko. Hlavní arbitr neváhal odpískat nedovolený zákrok!

Alexej MIRANČUK - 3:2

83

Skvělý obrat ruské reprezentace je dokonán! Šest minut po vyrovnávací brance se Rusové prosazují znovu a již vedou 3:2! Na hranici vápna krásně prodlužil patičkou míč Keržakov na ALEXEJE MIRANČUKA, který propálil Gutora!

81

Právě Keržakov byl nyní "načapán" v ofsajdovém postavení. Musíme však vyzdvihnout skvělou přihrávku Kombarova!

80

Na levé straně se nyní dobře pohyboval Ignaševič, který se z pozice stopera dostal až k centru, ten směřoval do vápna. Ve skluzu se míč pokoušel zasáhnout Keržakov, nicméně se mu to těsně nepovedlo.

79

Střídání v týmu Rusko: ze hřiště odchází Černov, přichází Makajev.

78

Po nedovoleném zákroku Šitova na Dzagojeva zahrávala ruská reprezentace volný přímý kop. Exekuce se ujal Kombarov, který těsně přestřelil branku Gutora!

Alexandr GOLOVIN - 2:2

77

Máme vyrovnáno! Rusové srovnávají stav přibližně 15 minut před koncem dnešního utkání! Skvělou přihrávku na hranici vápna dostal ALEXANDR GOLOVIN, který si míč zpracoval na hruď a parádně vystřelil k tyči!

4:2

konec (1:0)

Branky: 20. Kokorin (Žirkov), 77. Golovin, 83. Mirančuk, 90+2. Keržakov – 51. Kisljak, 66. Kisljak

Karty:   50. Smolnikov (RUS) – 40. Šitov (BLR)

Rusko: Akinfejev – Žirkov, Ignaševič, Černov, Smolnikov – Glušakov – Kombarov, Širokov, Dzagojev, Šatov – Kokorin
Náhradníci: Golovin, Ionov, Keržakov, Rebrov, Samedov, Mirančuk, Davydov, Makejev, Nabiullin, Ozdojev, Ivanov, Ryžikov

Bělorusko: Černik – Nechajčik, Martynovič, Filipenko, Šitov – Drahun, Kislyjak – Putilo, Krivec, Hlev – Kornilenko
Náhradníci: Gutor, Poljakov, Stasevič, Volodko