Mistrovství světa - ženy

Kanada – Čína

1:0

konec (0:0)

07.06.2015, 00:00 • Commonwealth Stadium - Edmonton • Jiří Zabilanský (@Korb278)

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji Vám dobrou noc a těším se u dalších onlajn přenosů, na počtenou! (01:57:52)
A je dobojováno! V poněkud nezajímavém druhém poločase jsme se ale nakonec branky dočkali. V první minutě nastaveného času dostala v pokutovém území loktem Leonová a byl tedy nařízen pokutový kop, který s přehledem proměnila Sinclairová. Kanaďanky byly po celé utkání lepšími hráčkami, ale samy by jistě byly raději, kdyby rozhodly gólem ze hry. Každopádně zahajovací utkání zvládly a připisují si do tabulky velmi cenné body!

90+3

90+3

Číňanky se ještě snaží v poslední minutě dostat dopředu, ale mají to hodně těžké!

Christine SINCLAIROVÁ - 1:0

90+2

Kanada právě vstřelila branku!
Tak se domácí výběr nakonec branky dočkal! CHRISTINE SINCLAIROVÁ umístila pokutový kop přímo do levého spodního rohu branky! Wang se sice na tuto stranu pohnula, ale neměla nárok!

Penaltový zákrok

90+1

Podle rozhodčí byla Leonová ve vápně faulována a je nařízen tedy pokutový kop! V obličeji Leonové byl loket soupeřky, penalta se tedy pískat rozhodně dá!

90

Hlavní rozhodčí ještě přidává tři minuty nastavení.

88

Střídání na čínské straně, pro dnešek už neuvidíme na hřišti Gu Y Sh, místo ní se do zahajovacího utkání podívá Ma J.

87

Na trávníku zůstala ležet po nějakém karambolu Han P, to se samozřejmě nelíbí kanadskému publiku.

85

Na Číňankách je vidět, že by jim bezbranková remíza stačila, naopak Kanada se snaží o vedoucí branku.

83

Schmidtová se teď nad ničím nerozmýšlela a okamžitě střílela, její pěkná rána končí jen o kousek mimo branku Wang!

Wang lapila ránu Sinclairové

82

Schmidtová chytře ve vápně sklepávala proti noze Sinclairové, jejíž střela placírkou skončila jen v náručí Wang!

80

Ve druhém poločase stále čekáme na nějakou brankovou příležitost.

79

Hlasatel právě ohlásil, že k utkání přihlíží více než 53 000 diváků. To je na dámský fotbal veliké číslo!

1:0

konec (0:0)

Branky: 90+2. Sinclairová

Karty:   21. Scottová (CAN)

Kanada: Mcleodová – Chapmanová, Sesselmanová, Buchananová, Belangerová – Scottová (71. Flemingová), Lawrenceová, Filignová (61. Kyleová), Tancrediová (77. Leonová) – Sinclairová (C), Schmidtová,
Náhradníci: Labbeová, Lenancová, Zurrerová, Moscatová, Gayleová, Kyleová, Wilkinsonová, Mathesonová, Flemingová, Iacchelliová, Leonová, Naultová

Čína: Wang F – Wu H Y (C), Zhao R, Li Do, Liu S S – Tan, Ren, Wang L (42. Han P), Gu Y Sh (88. Ma J), Li Y (62. Zhang R) – Wang Sha
Náhradníci: Zhang Y, Zhao L N, Pang F Y, Li J Y, Ma J, Wang Sh, Tang J L, Lei J H, Lou J H, Han P, Zhang R

Rozhodčí: Kateryna Monzulová (Ukr) – Natalia Rachynska (Ukr), Sanja Rodakova (Cro)