1:1

konec (1:1)

07.06.2015, 17:00 • FK Slovan Duslo Šaľa • kompi sk

Tipsport: 3.2 3.35 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

11. kolo nadstavbovej časti medzi FK Slovan Duslo Šaľa a hosťujúcim 1. FC Tatran Prešov sa skončil nerozhodným výsledkom 1:1. Hostia sa ujali vedenia už v 2. minúte zápasu, keď gól vsietil Peter Katona. Chemici do polčasu stihli vyrovnať, v 34. minúte sa trafil Lukáš Szabó.
Zápas sledovalo 215 platiacich divákov. (19:22:55)

90+1

88

Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Matič, prichádza Vanek.

84

Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Jacko, prichádza Hruška.

69

Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Dupkala, prichádza Voda.

60

Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Benes, prichádza Tubonemi.

46

Striedanie v tíme FK Slovan Duslo Šaľa: z ihriska odchádza Rehák, prichádza F. Prúčny.

31

Žltú kartu dostáva P. Leško (1. FC Tatran Prešov).

28

Žltú kartu dostáva Rehák (FK Slovan Duslo Šaľa).

18

Žltú kartu dostáva Gešnábel (FK Slovan Duslo Šaľa).

2

Prešov dal gól!
Gól strelil PETER KATONA.

1

Stretnutie sa práve začalo.
Z technických príčin Vám prinesieme zmeny neskôr. Snažíme sa napraviť chybu a zároveň sa ospravedlňujeme. Ďakujeme za pochopenie.
Úvodné zostavy:

FK Slovan Duslo Šaľa: Kolmokov – Ďatko(K), Fehervári, Konopásek, Rehák, Kochan, Gešnábel, Szabó, Matič, Tomiš, Kružlík
Náhradníci: Nagy, Rusznák, Prúčny, Vanek

1. FC Tatran Prešov: Tatlian – Kačala, Lipták, Dupkala, D. Leško (K), Dzurík, Šafranko, Katona, Benes, Jacko, P. Leško
Náhradníci: Ferenc, Petko, Tubonemi, Voda, Hruška

Rozhodca: Glova- Tomčík, Hrmo.
Vážení športoví priatelia, vítame Vás pri online prenose zo zápasu predposledného kola DOXXbet ligy nadstavbovej časti. O postupe do našej najvyššej slovenskej futbalovej ligy je už rozhodnuté. Dúfame, že zápasy sa budú dohrávať v priateľskom duchu bez zákerných situácii.

FK Slovan Duslo Šaľa privíta doma 1. FC Tatran Prešov. Chemici sú v tabuľke predposledným tímom stíhaný popradčanmi. Avšak doma to vedia zahrať aj proti silným súperom. Naposledy doma remizovali s Michalovcami 0:0.

Prešovčania okupujú 3. nepostupové miesto. Na súperových ihriskách sa im ale veľmi dobre darí (bilancia 6-6-2, skóre 15:9).

Očakávame dramatický duel, preto ostaňte s nami a tešíme sa na Vašu priazeň.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.