konec (1:2, 1:1, 0:2)

30.12.2014, 17:30 • DOXXbet Aréna Žilina • Dávid Švec sk

Tipsport: 3.46 4.4 1.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ja sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám všetko dobré v roku 2015. (20:04:35)
Martin Groma (as. trénera Žiliny): „V prvom rade chcem poďakovať divákom, verím, že nás prídu podporiť i v novom roku. Prvé dve tretiny boli dobré, nechýbalo nám nasadenie a bojovnosť. Zlomili nás dva rýchle góly v tretej tretine, potom už bol súper lepší. Týmto veciam sa budeme musieť povenovať a zlepšiť ich.“

Richard Zedník (as. trénera Banskej Bystrice): „Prišli sme do Žiliny po tri body a sme spokojní s víťazstvom. Prvé dve tretiny to bolo vyrovnané, rozhodlo sa v tretej tretine. S bodmi sme spokojní.“
Banská Bystrica víťazí v Žiline 5:2, my vám po stretnutí prinesieme ešte ohlasy trénerov z tlačovej konferencie.

60:00

59:17

Nuž, posledný zápas v roku 2014 v žilinskej DOXXbet aréne sa chýli ku koncu, domáci sa rozlúčia prehrou.

58:53

Vhadzuje sa v strednom pásme, bližšie k bránke Karola Križana.

58:32

Žilinčania sa ešte snažia s výsledkom niečo urobiť, proti je však skvelý Košarišťan v bránke hostí.

58:01

Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

57:35

Bobček znovu pálil od modrej, v permanencii bol pravý betón Andreja Košarišťana.

56:58

Hrá sa v pásme hostí, domácim však chýba streľba.

56:38

Procházka s Jabrockým sú veľmi agilní, tentoraz ich však obrana Banskej Bystrice postrážila.

55:58

Vhadzuje sa pred bránkou hostí.

55:43

Hostia v plnom počte.

55:37

Odrazený puk sa kĺzal popred opustenú bránku hostí, žilinský obranca Dresler naň nedosiahol.

54:58

Od modrej pálil znovu Igor Bobček, projektil z jeho hokejky tesne minul žilinskú bránku.

54:35

Puk znovu mieri za bránku Karola Križana.

54:10

Puk je za bránkou Žiliny, domáci začínajú ďalšiu kombináciu.

53:43

Vylúčenie Banská Bystrica, 2 minúty za vyhodenie puku z ľadovej plochy dostáva Daniel Gachulinec.