60:00

Koniec zápasu. (19:11:15)

53:54

Liptovský Mikuláš dal gól!
Tak toto už vyzerá na uplný debakel v podaní hostí. Liptáci v závere stretnutia zvyšujú na 7:2, keď sa pred bránou dokázal presadiť RADOSLAV MACÍK. Asistencie si pripísali: Juraj Kuric a Filip Mezovský.

50:57

Trochta odchádna na trestnú za hákovanie.

50:31

Kuric si teraz pekne prešiel popri pravému mantinelu a dostal sa aj do zakončenia. Jeho pokus však končí na výstroji brankára hostí.

49:55

Po dlhšom čase prišiel aj zákrok brankára Hollého, ktorý vytiaho zákrok lapačkou po strele Halása z pravej strany.

48:00

Pomaly sa blížime k záveru dnešného zápasu. Boj o puk za bránou Michaloviec, kde sa stihol zorientovať Roháč, ktorý aj z backhandu zakončil. Skóre sa však nemení.

45:53

Opäť sa gólovo preasil tretí útok Liptovského Mikuláša, ktorý je naozaj poslednú dobu produktívny. Druhý gól si v dnešnom zápase pripisuje MICHAL UHRÍK, ktorý pretlačil puk pred bránkoviskom Borka. Asistencia: Maroš Piatka (0+3).

44:59

Nebezpečné zakončenie Čížeka z pravej strany, ktorý mieril dobre, ale nakoniec jeho strelu vytlačil Hollý na ochrannú sieť.

44:37

Dukla dala gól!
Hostia znižujú na rozdiel troch gólov, takže uvidíme či sa im ešte podarí niečo s tým spraviť. IVAN FEDORKO zasunul puk popod padajúceho Juraja Hollého, ktorý pri tomto góle asi robil čo mohol. Asistencia: Igor Halás.

44:28

Buly v útočonom pásme domácich. Liptovský Mikulaš si držípevne v rukách svoj náskok. Po buly sa však d útoku dostali hosita, uvidíme či z toho niečo vyťažia.

43:09

Liptovskýd Mikuláš sa drží v útočnom pásme, ale počas presilovky tu boli iba jedno zakončenie. Uvidíme či domáci ešte stihnú niečo vymyslieť.

42:49

Liptáci, tak hrajú presilovku. Strela od modrej v podaní Kadlubiaka skončila iba na mantineli.

42:33

Šervák – nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou.

41:47

Po pár sekundách sa o niečo pokúsili aj domáci, ale tentokrát útok zo stredného pásma končí iba ofsajdom.

40:30

Hneď v úvode tretej tretiny je pre domácich nariadené tresné strieľanie po faule Šechného. KURIC NEPREMENIL!

40:01

Začala sa tretia tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 18:30.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

38:28

V závere druhej tretiny upravujú domáci na 5:1 čím si dávajú istú pohodu na hokejky do tretej tretiny. Po góle si aj práve hostia zobrali oddychový čas, takže uvidíme či sa trénerovi niečo tým dosiahnuť. Vráťme sa však ku gólu Liptákov. Nahodený puk z pravej strany, ktorým sa prezentoval Ivan Roháč (0+3) našiel voľného MAROŠA PIATKU, ktorý poslal puk do odkrytej časti brány. Asistencie: Maroš Piatka (0+3), Patrik Števuliak (0+1).

37:17

Pomaly sa blížime k záveru druhej tretiny a Michalovce idú do útoku. Po pravej strane prenikol Peter Čížek, avšak jeho strela skončila iba na zadnom plexiskle.

7:2

Branky a nahrávky: 13. Uhrík (Piatka), 22. Trochta (Roháč), 25. Janči (Piatka), 29. Bartik (Roháč), 39. Piatka (Roháč, Števuliak), 46. Uhrík (Piatka), 54. Macík (Kuric, Mezovský) – 17. Linet (Tkáč, Drotár), 45. Fedorko (Halás)