30.12.2014, 01:30 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • Michal Sedláček (@Michal_68)

Tipsport: 1.85 3.9 3.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Díky za pozornost. To je z mé strany vše. Přeji vám příjemný zbytek dne/noci. (04:14:42)

Andrej Šustr 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:10
Radko Gudas 0+0, 6 střel, čas na ledě 16:42
Ondřej Palát 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:23
Roman Polák 0+0, 0 střel, čas na ledě 21:31
Tři hvězdy zápasu

1. Steve Stamkos (TBL) 1+1
2. Ryan Callahan (TBL) 1+1
3. Victor Hedman (TBL) 0+2
Tampa úspěšně otočila zápas z 0:2 na 3:2 a připisuje si dva body. To Toronto nebude na výjezd na Floridu vzpomínat v dobrém. Včera též vedlo o dvě branky a zápas tratilo, dnes opět to samé. Obrana znovu dovolila projít na Reimera až příliš střel a útok střelecky aktivní moc nebyl. Jediný kdo si dnes na straně Maple Leafs zaslouží pochvalu jsou fanoušci, kteří byli slyšet po celý zápas a brankář Reimer. Jinak zcela zasloužená výhra Bolts.

Střely na branku: 41 – 23

60:00

59:45

Van Riemsdyk nahazoval z boku, ale Bishop vyráží za branku.

59:25

Stamkos netrefil od modré prázdnou branku.

58:52

Leafs hrají bez gólmana!

58:29

Kadri pálil z kruhu, ale Bishop vyráží.

58:02

Hosté jsou v plném počtu a mají nejvyšší čas se pokusit ještě vyrovnat.

57:30

Winnik se dostal k vyraženému puku a vyhazuje ho do bezpečí.

57:09

Killorn trefil bokem Reimera do hlavy, když kolem něj projížděl. Brankář Leafs se sbírá z ledu, dívá se na něj i lékař, ale mělo by to být v pořádku. Ani se nebude vylučovat.

56:53

Stamkos pálil z kruhu, tak jak u něj zvykem, ale trefil jen dobře bránícího Poláka.

55:59

Nepříjemnost pro Toronto. Booth odchází za hru vysokou holí na trestnou a Tampa si tak zahraje přesilovku.

55:15

V hledišti mezitím opět probíhá souboj o to, kdo bude hlasitější.

54:44

Domácí vytlačili hosty z útočné třetiny a vyhazují puk do jejich obranné třetiny.

53:25

Bolts se ubránili a jsou v plném počtu.

3:2

Branky a nahrávky: 27. Callahan (Stamkos, Hedman), 30. Fillpula (Hedman, Callahan), 52. Stamkos (Carle) – 5. Santorelli (Kadri, Phaneuf), 8. Lupul (Bozak, Kessel)

Tampa Bay Lightning: Bishop (Nabokov) – Stralman, Hedman, Carle, Gudas, Barberio, Šustr – Drouin, Stamkos, Paquette – Palát, Johnson, Kučerov – Killorn, Filppula, Callahan – Morrow, Boyle, Connolly.

Toronto Maple Leafs: Reimer (Gibson) – Phaneuf, Franson, Gardiner, Polák, Rielly, Holzer – Lupul, Bozak, Kessel – van Riemsdyk, Kadri, Santorelli – Booth, Holland, Clarkson – Ashton, Smith, Winnik.