30.12.2014, 01:00 • TD Garden, Boston • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.8 3.7 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

David Krejčí (BOS) 0+1, 1 střela, čas na ledě 18:08
Zdeno Chára (BOS) 0+0, 3 střely, čas na ledě 22:15
Tomáš Tatar (DET) 1+0, 3 střely, čas na ledě 14:50
Tomáš Jurčo (DET) 0+0, 3 střely, čas na ledě 10:26 (03:52:46)
1. Carl Söderberg (BOS) 1+2
2. Reilly Smith (BOS) 1+0
3. Tomáš Tatar (DET) 1+0
Dnešní utkání vidělo 17565 diváků.
Hokejisté Bostonu Bruins porážejí Rudá Křídla z Detroitu 5:2 a připisují si do tabulky velice důležité dva body. Medvědi vstupovali do třetí třetiny s jednogólovým náskokem a své vedení už nejen nepustili, ale ještě ho dvěma zásahy navýšili. Ve 46. minutě se v přesilovce trefil Seth Griffith a v závěru potrestal hostující hru bez brankáře Chris Kelly.

Střely na branku ve 3. třetině – 15:6, celkem – 45:30

60:00

59:50

TD Garden je na nohou. Domácí fanoušci již děkují Medvědům za jejich dnešní výkon.

59:01

Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

57:40

Jimmy Howard je zpět v brance Red Wings.

Chris KELLY - 5:2

57:34

Bruins právě vstřelili branku!
Je zřejmě rozhodnuto! Söderberg ve středním pásmu protlačil puk ke CHRISOVI KELLYMU, který od levého mantinelu zamířil do opuštěné hostující branky. Asistence: Carl Söderberg a Loui Eriksson.

57:16

Hosté pokračují v power-play i po skončení své přesilovky.

57:02

Domácí jsou již v pěti. Střela Kronwalla byla sražena do ochranné sítě.

56:45

Red Wings to zkoušejí bez brankáře!

56:33

Hosté v postavení mimo hru. Jejich přesilovka se již krátí.

55:46

Zetterberg si několikrát vyměnil puk s Kronwallem. Ten pak nahrál Nyquistovi, jenž z pravého kruhu neprostřelil obranný val domácích.

55:11

Domácí vyhazují.

54:58

Šance pro hosty! Dougie Hamilton krosčekoval Dacjuka a je vyloučen. Detroit bude hrát přesilovku.

54:40

Obrovský závar před hostující brankou, ale kotouč se za ležícího Howarda nedostal!

5:2

Branky a nahrávky: 3. Smith (Hamilton), 17. Campbell (Krug, Söderberg), 18. Söderberg (Eriksson, K. Miller), 46. Griffith (Krejčí), 58. Kelly (Söderberg, Eriksson) – 12. Abdelkader (Dacjuk, Kronwall), 36. Tatar (DeKeyser, Weiss)

Boston Bruins: Rask (Svedberg) – Hamilton, Chára (C), Seidenberg, Bartkowski, K. Miller, Krug – R. Smith, Krejčí (A), Marchand – Eriksson, Söderberg, Kelly (A) – Caron, Campbell, Paille – Griffith, Cunningham, Lindblad. Trenér: Claude Julien

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Kronwall (A), Ericsson, DeKeyser, Quincey, Lashoff, B. Smith – Abdelkader, Dacjuk (A), Zetterberg (C) – Jurčo, Sheahan, Tatar – Nyquist, Helm, Franzen – Weiss, Glendening, D. Miller. Trenér: Mike Babcock

Rozhodčí: Joannette, Walsch – Barton, MacPherson

Diváci: 17565