HK Detva – HK Bardejov

2:3

po s.n. (0:1) (0:0, 1:2, 1:0 - 0:0)

30.12.2014, 18:00 • ZŠ Detva • Marek Antalík sk

Dušan Kapusta (Tréner HC 07 Orin Detva): "Dnes sme videli veľmi dobrý zápas. Bardejov má mnoho rokov svoju kvalitu. Chlapcom som poďakoval za výkon, Dneska aj napriek prehre som spokojný. Vedeli sme že to nebude ľahké. V prvej tretine sme boli jasne aktívnejší.V druhej dve hlúpe chyby nás stáli dve góly. Je to o tom, že máme mladých 20-22 ročných obrancov, ktorí ešte potrebujú zbierať dôležité skúsenosti. Vyrovnať z 0:2 na 2:2 proti Bardejovu je veľmi ťažké nám sa to podarilo z čoho sa mohli tešiť aj diváci, ktorý počas celé zápas skandovali za čo sa im chcem poďakovať. Škoda samostatných nájazdov,kde to je lotéria. Parkhouseho nájazd mal skončiť gól Škoda. Čo sa týka Predajnianského, ktorý nehral poslednej tretine išlo o to že mal operáciu okostnice a je na antibiotikách. Boli sme radi,že nám prišiel pomôcť."

Miroslav Ihnačák (tréner HC Bardejov): "Z našej strany to bol dobrý výkon. Dovolím si povedať, že sme tu dnes stratili bod. Mali sme dosť príležitosti na to aby sme mohli vyhrať. Sme napokon spokojný aj s dvomi bodmi. Urobíme všetko preto, aby sme pred play – off skončili čo najvyššie." (21:05:40)
Stretnutie sa skončilo. Napokon sa z výhry tešia hráči Bardejova.

65:00

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC 46 Bardejov.
Autorom víťazného gólu je SAMIR SALIJI.

3. série 0:1

Dominik Kanaet míňa bránu Andreanina.

Prvým úspešným exekútorom je SAMIR SALIJI.

2. série 0:0

Parkhouse rozkýval Andreannina, ale nedal.

Viktor Volentier chytá nájazd aj Cútta.

1. série 0:0

Ani domáci Patrik Fekiač nedal. Navyše sa pošmykol.

Strela Baláža medzi betóny Volentiera nieje úspešná.

Samostatné nájazdy začínajú.

Pred nájazdami sa takmer do seba znovu pustili Sládok a Segľa.

Začínať bude Bardejov.
Gól sme nevideli, ani v predĺžení. Nasledovať tak musia po úprave ľadu samostatné nájazdy.