NHL

Ottawa Senators – Buffalo Sabres

5:2

konec (1:0, 1:2, 3:0)

30.12.2014, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 1.7 4.25 4.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to vše a dovolím si všem popřát příjemně strávené úterý. (04:27:15)
3. Jean-Gabriel Pageau (OTT) 0+1

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Po závěrečném vhazování se ještě strhla menší šťouchaná, ale vše se obešlo bez vážnějších incidentů. Ottawa tak na domácím ledě poráží Buffalo 5:2 a připisuje si dva body. Největší podíl na tomto vítězství má samozřejmě Bobby Ryan, který ve 44.minutě dokonal svůj hattrick. V poslední třetině se pak trefil ještě Clarke MacArthur a dvě sekundy před koncem byl technický gól přiznán Colinu Greeningovi. Nejvíc krutá je tato porážka zřejmě pro Jhonase Enrotha, který dnes předváděl fantastické zákroky.

60:00

60:00

Se závěrem utkání ještě byly uděleny následující tresty. Cody McCormick (BUF) dostal dvě trestné minuty za hrubost a další dvě za krosček, Colin Greening (OTT) dostal jen dvě trestné minuty za hrubost.

Colin GREENING - 5:2

59:58

Ottawa právě vstřelila branku!
Domácí sice nedostali puk do brány, ale COLIN GREENING byl při svém úniku faulován a byl mu přiznán technický gól. Hodně kuriózní první branka v sezóně pro útočníka Ottawy. Bez asistence.

59:48

Hned po vhazování zkusil štěstí Chris Phillips, který však zcela minul bránu.

59:40

Ještě přichází zakázané uvolnění Senátorů a vhazování u Craiga Andersona.

59:20

Až nyní se hosté dostali k puku, ale jejich akce měla velmi krátkého trvání.

59:07

Ted Nolan se svými asistenty se pokusí ještě něco vymyslet a Sabres si berou oddechový čas.

59:07

Hraje se již zřejmě poslední minuta zápasu a vhazovat se bude u brány Jhonase Enrotha.

58:32

McCormick posílal puk před Andersona, kde hlídkovali dva hráči Buffala, ale Cowen zastavil puk a poslal jej opět pryč z vlastního pásma.

57:59

Domácí opět dostávají puk daleko do své brány. Buffalo se zatím ne a ne usadit v útočném pásmu.

57:09

Po střele od modré čáry byl Anderson v hodně nebrankářské pozici na zádech, ale obránci mu naštěstí pomohli a domácí zvládli tuto nepříjemnou chvilku.

57:02

Zklamaný Jhonas Enroth je na střídačce a hosté to zkouší v šesti! Zakázané uvolnění Ottawy.

5:2

Branky a nahrávky: 19. Ryan (Turris, Karlsson), 39. Ryan (Hoffman, Pageau), 44. Ryan (Karlsson), 52. MacArthur (Phillips, Stone), 60. Greening – 22. Pysyk (Stewart), 29. Girgensons (Moulson, Zadorov)

Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Karlsson, Phillips, Ceci, Cowen, Gryba, Wiercioch – Stone, Turris, MacArthur – Ryan, Zibanejad, Hoffman – Condra, Legwand, Greening – Chiasson, Pageau, Michálek

Buffalo Sabres: Enroth (Neuvirth) – Benoit, Gorges, Pysyk, Zadorov, Meszároš, Weber – Ennis, Girgensons, Moulson – Stewart, Grigorenko, Hodgson – Stafford, Flynn, Deslauriers – Kaleta, McCormick, Larsson

Rozhodčí: Paul Devorski, Graham Skilliter – David Brisebois, Don Henderson

Diváci: 18284