4:3

po prodl. (1:0, 1:0, 1:3 - 1:0)

30.12.2014, 01:00 • Nassau Coliseum, New York • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 2.2 3.9 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání je u konce! NY Islanders v něm porazil Washington Capitals 4:3 po prodloužení!

Viděli jsme velmi zajímavý zápas, který nabídl hodně hitů a šarvátek. Domácí se dostali do vedení v první třetině zásluhou Anderse Leeho. Ve druhé třetině navýšil vedení Islanders Lubomír Višňovský a na začátku třetina dával na 3:0 Calvin de Haan. Zdálo se, že je hotovo, ale hosté góly Erica Fehra, Nicklase Bäckströma a Alexandra Ovečkina vyrovnali na 3:3. V prodloužení se ale prosadil Johny Boychuk a bylo hotovo!

Československá stopa!

Lubomír Višňovský (NYI) – 1+0, 1 střela, čas na ledě 20:18

1. Johny Boychuk (NYI) 1+0
2. Anders Lee (NYI) 1+0
3. Alexandr Ovečkin 1+1

To je z mé strany vše a u dalšího hokejového přenosu se těším brzy nashledanou! (03:51:52)

Johny BOYCHUK - 4:3p

62:54

Islanders právě vstřelili branku!
Islanders nakonec přesilovku využili! JOHNY BOYCHUK se opřel o puku mezi kruhy a rozhoduje tento zápas! Asistence: Ryan Strome, Kyle Okposo.

62:44

Boychukova rána zablokována Carlsonem.

62:23

Washington vyhazuje až k Halákovi.

62:00

Beagle dobře napadal Boychuka na modré a puk vylétl mimo hrací plochu. Vhazování v obranném pásmu Capitals.

61:54

Tavares, Leddy a Strome teď dlouze kombinovali v útočném pásmu, ke střele se nakonec odhodlal Strome, Holtby opět chytil puk do lapačky.

61:31

Strome mířil střelou z mezikruží do pravého horního rohu. Holtby ale chytil puk parádně do lapačky!

61:24

Další střela Višňovského mířila mimo.

60:52

K dorážce Višňovského střely se dostal Tavares, proti Holtbymu ale neuspěl.

60:24

Višňovský nabil Boychukovi, jehož tvrdá rána mířila mimo.

60:01

Základní hrací doba skončila nerozhodně a uvidíme prodloužení. Washington dohnal třígólovou ztrátu, kterou měl 42. minutě, kdy se prosadil de Haan. Góly Fehra, Bäckströma a Ovečkin Capitals skóre vyrovnaly.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:43

Boychuk pálil opět mimo.

59:23

Capitals vyhazují a domácí budou muset začíná opět ze svého pásma.

4:3

Branky a nahrávky: 9. Lee (Hickey, Strome), 31. Višňovský (Nielsen, Grabovskij), 42. Haan (Tavares, Kulemin), 63. Boychuk (Strome, Okposo) – 45. Fehr (Hillen, Laich), 47. Bäckström (Ovečkin), 58. Ovečkin (Bäckström)

New York Islanders: Halák (Johnson) – de Haan, Hamonic, Leddy, Boychuk, Hickey, Višňovský – Bailey, Tavares (C), Okposo (A) – Grabovskij, Nielsen (A), Kulemin – Lee, Nelson, Strome – Martin, Cizikas, Clutterbuck

Washington Capitals: Holtby (Peters) – Orpik, Carlson, Alzner, Niskanen, Hillen, Green – Chimera, Bäckström (A), Ovečkin (C) – Johansson, Kuzněcov, Brouwer – Laich, Fehr, Ward – Beagle, Latta, Wilson

Rozhodčí: Kimmerly, Rooney – Mach, Cormier