Tipos Extraliga (SR)

HK Nitra – HK VITAR Martin

3:4

po s.n. (0:1) (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0)

30.12.2014, 17:30 • Zimný štadión, Nitra • Veronika Pancuráková (@PancurakovaVer) sk

Tipsport: 1.38 5.0 5.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Martin získava dva body, v Nitre ostáva jeden. (20:22:33)

Jaroslav MARKOVIČ - 3:4

65:00

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím MHC Mountfield (Martin).
Autorom víťazného gólu je JAROSLAV MARKOVIČ.

Samostatné nájazdy začínajú.
V predĺžení sa nerozhodlo a zápas bude pokračovať samostatnými nájazdmi.

65:00

Predĺženie sa skončilo.

64:49

Martin sa presunul do útoku. Tam to strelecky skúsil Smrek, ale trafil iba svojho spoluhráča Galamboša a Nitra ani zasahovať nemusela.

64:02

Začala sa posledná minúta predĺženia. Pri puku sú hostia, ale iba mimo útočnej tretiny.

Hráči sú späť na ľade, diváci sa tlačia v rohoch. Pokračuje sa v hre.

Tak toto je neuveriteľné! Mikrofón dostal do ruky domáci tréner Antonín Stavjaňa, predstúpil pred divákov a oznámil neuveriteľnú správu. Rozhodcovia si dali podmienku, že priestor medzi modrými čiarami musí byť na hlavnej tribúne vyprázdnený. Tisíce divákov sa tak po prosbe domáceho trénera tlačia po rohoch štadióna!

Hlásime sa vám z Nitry, ale pravdupovediac nie sme o nič múdrejší. Už niekoľko minút sú všetci v šatniach, len diváci nervózne čakajú, čo sa bude diať. Zdá sa, že usporiadatelia sa pokúšajú vyprázdniť celú jednu tribúnu, no to je nemožná úloha. Diváci sa nikam nechystajú a nikto nevie, čo sa vlastne deje.

Je možné, že rozhodcovia prerušili zápas po tom, čo na ľadovú plochu priletelo pár predmetov z hľadiska. Tie ale boli veľmi rýchlo upratané a nijakým spôsobom hru nenarušili. Toto všetko sú ale iba naše dohady, nikto netuší, čo sa vlastne na štadióne v Nitre deje.

Nuž, dostali sme sa do fázy, ktorú vidíme iba veľmi neradi. Minútu a 16 sekúnd pred koncom sú hráči oboch celkov v šatniach, nervózni diváci na tribúnach a z ľadu sa vytratili aj rozhodcovia. Čakáme na akúkoľvek správu od miestnej hlásateľky.

3:4

Branky a nahrávky: 12. Novotný (Milo), 39. Slovák (J. Ručkay, Ordzovenský), 42. Ordzovenský (Stümpel, Nádašdi) – 17. Važan (Galamboš, Markovič), 27. Važan (Galamboš), 41. Galamboš, rozh. náj. Markovič