1:3
Teplice – Sparta • konec (90+2) 17:00 1:1
Bohemians 1905 – Slavia • konec (90+3) 19:00 0:0
Č. Budějovice – Varnsdorf • konec (90+2) 17:00 3:3
Swansea – Liverpool • konec (90+4) 13:00 3:1
Manchester Utd. – Leicester • konec (90+4) 15:05 1:1
Southampton – Manchester City • konec (90+4) 17:30 4:2
Granada – Las Palmas • konec (90+5) *22:05 3:2
Ath. Bilbao – Celta Vigo • konec (90+3) 12:00 2:1
Espanyol – Sevilla • konec (90+4) 16:00 1:0
La Coruňa – Getafe • konec (90+4) 18:15 0:2
Valencia – Villarreal • konec (90+3) 20:30 0:2
Juventus – Carpi FC • konec (90+3) 12:30 2:0
Empoli – Bologna • konec (90+4) 15:00 0:0
AC Milán – Frosinone • konec (90+5) 15:00 3:3
Sassuolo – Hellas Verona • konec (90+4) 15:00 1:0
Palermo – Sampdoria • konec (90+5) 15:00 2:0
Lazio – Inter • konec (90+5) 20:45 2:0
Monaco – Guingamp • konec (90+3) *19:00 3:2
Angers – Marseille • konec (90+4) 17:00 0:1
Skalica – Myjava • konec (90+4) 16:30 1:2
Slavia – Teplice • konec (90+1) 10:15 4:0
Jihlava – Č. Budějovice • konec (90') 11:00 4:1
Mladá Boleslav – Plzeň • konec (90+1) 11:00 4:4
Jablonec – Dukla Praha • konec (90') 13:00 1:0
Třinec – Hr. Králové • konec (90+1) 17:00 1:3
Táborsko B – Chrudim • konec (90') 10:15 0:5
Žižkov – Dobrovice • konec (90') 10:15 3:1
Převýšov – Union 2013 • zrušeno () 10:15 0:0
Most – Čáslav • po penal. (4:3) (90+2) 17:00 1:1
Kolín – Štěchovice • konec (90+2) 17:00 1:2
Jirny – Domažlice • konec 17:00 3:0
Brozany – Zápy • konec (90') 17:00 0:2
Slovácko B – Vyškov • konec (90') 10:15 0:2
Zlínsko – Mohelnice • konec (90') 10:30 1:0
Trnava B – B. Bystrica • konec (90+2) 10:30 1:0
Slovan Bratislava U21 – Lok. Košice • konec (90+1) 10:30 0:4
Dunajská Lužná – Senec • konec 16:00 1:1
Pohronie – FC Košice • konec 16:00 2:1
Heerenveen – Groningen • konec (90+4) 14:30 1:2
Alkmaar – Graafschap • konec (90+4) 14:30 4:1
Willem II – Feyenoord • konec (90+3) 14:30 0:1
Ajax – Twente • konec (90+2) 14:30 4:0
Eindhoven – Cambuur • konec (90+6) 14:30 6:2
Excelsior – Zwolle • konec (90+5) 14:30 2:2
Heracles – Den Haag • konec (90+4) 14:30 1:1
Arnhem – Utrecht • konec (89') 14:30 1:3
Nijmegen – Kerkrade • konec (90+5) 14:30 1:2
Anderlecht – Gent • konec (90+2) 14:30 2:0
Club Brugge – Genk • konec (90+4) 18:00 3:1
Moreirense – Boavista • konec (90') 17:00 1:1
Estoril – Marítimo • konec (90+3) 17:00 2:1
Arouca – Nacional • konec (90+2) 19:15 3:0
União Madeira – Coimbra • konec (90+5) 21:30 3:1
Austria – Salzburg • konec (90+4) 16:30 0:2
Ufa – Kazaň • konec (90+4) 11:00 1:1
Saransk – Rostov • konec (90+4) 13:30 2:1
Groznyj – Samara • konec (90+4) 16:00 0:1
FK Krasnodar – Machačkala • konec (90+2) 18:30 3:0
Jagiellonia – Podbeskidzie • konec (90+5) 15:30 3:2
Piast Gliwice – Pogoň • konec (90+5) 18:00 2:1
Šachtar – Dynamo Kyjev • konec (90+4) 18:30 3:0