Portugalská Primeira Liga

GD Estoril Praia – CS Marítimo

2:1

konec (0:1)

01.05.2016, 17:00 • Estádio António Coimbra da Mota, Estoril (kapacita: 8.000 diváků) • 32. kolo • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.92 3.4 4.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Estoril po přestávce sice nebyl tak nebezpečný, jenže z minima šancí dokázal vytěžit maximum, když se v rozpětí dvou minut krátce po přestávce prosadili Léo Bonatini a Frederic Mendy, který dokonal fantastický comeback svého týmu a rozhodl o jeho výhře. Konečný výsledek. Estoril 2 Marítimo 1. (18:52:29)

90+3

90+2

Střídající Marion mohl před pár okamžiky zpečetit výhru Estorilu, jenže z ostrého úhlu pálil mimo! Marion se krásně vyhl vybíhajícímu Salinovi, poté už ale nedokázal přesně zakončit.

90+1

Nad rámec dnešního utkání byly nastaveny 3 minuty.

90

Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Frederic Mendy, přichází Michael.

89

Éber Bessa mohl vyrovnat stav utkání krásnou střelou z volného přímého kopu, brankář Georgemy ji ale dokázal vyrazit!

88

Lynneeker před pár okamžiky viděl první žlutou kartu v letošní sezóně Ligy NOS.

87

Do konce utkání zbývají odehrát necelé tři minuty a Estoril po bleskovém obratu drží své jednobrankové vedení.

86

Střídající Lynneeker zastavil u postranní čáry v blízkosti střídaček míč rukou a vzápětí za ní byl potrestán žlutou kartou.

85

Žlutou kartu dostává Lynneeker (CS Marítimo).

84

Marítimo na pravé straně rozehrálo rohový kop, jenže následný centr na přední tyči trefil prvního hráče Estorilu, který míč ze vzduchu odkopl do bezpečí.

83

Trenér Nelo Vingada využil poslední možnost střídání a ve zbytku utkání už může pouze sledovat výkon svých svěřenců.

82

Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Patrick, přichází Romário.

82

Hosté v rychlém sledu rozehráli dva rohové kopy a do pokutového území Estorilu poslali dva ostré centry, z nichž první byl na přední tyči odvrácen a ten druhý byl příliš dlouhý.

81

Marítimo vypálilo zpoza šestnáctky a následná střela se od zad jednoho z fotbalistů Estorilu odrazila na rohový kop.

80

Djoussé se pokusil po levé straně proniknout do šestnáctky mezi trojicí protihráčů a vzápětí skončil na trávníku, hlavní rozhodčí Carlos Xistra ale druhou penaltu v dnešním utkání nenařídil.

79

Léo Bonatini se postaral krátce po přestávce z penalty o vyrovnávací gól a dvanáct minut před koncem přepustil místo Dieguinhovi.

78

Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Léo Bonatini, přichází Dieguinho.

77

Mendy na pravém křídle z ostrého úhlu odcentroval, jenže pouze do náruče připraveného Mendyho.

2:1

konec (0:1)

Branky: 55. Bonatini (pen.), 57. Mendy – 6. Plessis

Karty:   59. Botelho (ETR), 64. Marion (ETR) – 54. Dirceu (MAO), 85. Lynneeker (MAO)

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:6. Rohy: 10:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 18:16.

GD Estoril Praia: Georgemy – Anderson Luis, Diakhité, Diego Carlos, Pedro Botelho – Afonso Taira, Anderson Esiti – Mendy (90. Michael), Mattheus, Felipe Augusto (62. Marion) – Bonatini (78. Dieguinho). (rozestavení 4-2-3-1)
Náhradníci: Rúben Dionísio, Mano, Dankler, Chaparro. Trenér: Fabiano Soares.

CS Marítimo: Salin – Briguel, Maurício, Dirceu, Patrick (82. Romário) – Ghazaryan, Plessis, Éber – Djoussé, Dyego Sousa (67. Baba Diawara), Gevaro (66. Lynneeker). (rozestavení 4-3-3)
Náhradníci: Haghighi, João Diogo, Deyverson, Alex Soares. Trenér: Nelo Vingada.

Rozhodčí: Carlos Xistra. Asistenti: Bertino Miranda, Jorge Cruz. Čtvrtý rozhodčí: Pedro Campos