0:0
po penal. (2:4) (0:0)
24.09.2020, 19:00 • National Stadium - Ta' Qali • 3. předkolo • David Suchý
Tipsport: 2.57 3.24 2.72 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.57 - 3.24 - 2.72
Floriana FC – Flora Tallinn
0:0
po penal. (2:4) (0:0)
Branky:
Karty: 33. García (FLF), 44. Paiber (FLF), 104. Dias (FLF) – 60. Sappinen (FLT), 83. Miller (FLT), 90+1. Pürg (FLT), 94. Lukka (FLT), 99. Lepik (FLT), 105+1. Kuusk (FLT)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 7:5. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:19.
Floriana FC:
Akpan – Camenzuli, Pisani (C), Ruiz, Dias – Paiber (81. Carioca), Keqi, Leone (118. Busuttil), Venancio – Tiago, García
Náhradníci: Cassar – Agius, Beye, Busuttil, Cini, Garzia, Cheveresan
Trenér:
Flora Tallinn:
Igonen – Lilander, PÜrg, Kuusk, Lukka – Alliku (69. Miller), Vassiljev (C) (99. Poom), Kreida, Soomets, Sinjavskij (106. Liivak) – Sappinen (81. Lepik)
Náhradníci: Lapa – Hussar, Lepik, Liivak, Miller, Poom, Valja
Trenér:
Rozhodčí: Peljto – Ibrisimbegović, Beljo (všichni Bosna)
Diváci:
FC Ararat-Armenia – Celje • po prodl. 16:00 1:0
KuPS – FK Sūduva 17:30 2:0
Plzeň – SønderjyskE 18:00 3:0
Fehérvár – Reims • po penal. (4:1) 18:00 0:0
Rostov – Maccabi Haifa 18:30 1:2
Djurgården – Kluž 19:00 0:1
Riga FC – Celtic 19:00 0:1
Sofia – B36 Tórshavn 19:00 3:1
Besiktas – Rio Ave • po penal. (2:4) 19:00 1:1
Rosenborg – Alanyaspor 19:00 1:0
Charleroi – Partizan • po prodl. 19:00 2:1
Malmö – Loko Záhřeb 19:00 5:0
Mura – Eindhoven 19:00 1:5
Floriana – Flora • po penal. (2:4) 19:00 0:0
H. Be'er Sheva – Motherwell 19:30 3:0
FCSB – Liberec 19:30 0:2
KÍ Klaksvík – Dinamo Tbilisi 20:00 6:1
Šeriff – Dundalk • po penal. (3:5) 20:00 1:1
Sarajevo – Budućnost 20:00 2:1
APOEL – Zrinjski Mostar • po penal. (4:2) 20:00 2:2
Galatasaray – Hajduk Split 20:00 2:0
Kodaň – Piast Gliwice 20:00 3:0
Standard – Vojvodina • po prodl. 20:00 2:1
Škendija – Tottenham 20:00 1:3
Granada – Locomotive Tbilisi 20:00 2:0
Wolfsburg – Černihiv 20:15 2:0
Legia – KF Drita 20:30 2:0
Basilej – Famagusta 20:30 3:2
AC Milán – Bodo/Glimt 20:30 3:2
Linz – Dunajská Streda 20:30 7:0
St. Gallen – AEK Atény 20:30 0:1
Rijeka – Kolos Kovalivka • po prodl. 20:45 2:0
Willem II – Rangers 21:00 0:4
Sporting – Aberdeen 21:00 1:0
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 7:5. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 12:19.
LIIVAK
5. série 2:4
BUSUTTIL
4. série 2:3
KUUSK
4. série 1:3
TIAGO
3. série 1:2
POOM
3. série 0:2
VENANCIO
2. série 0:2
KREIDA
2. série 0:2
KEQI
1. série 0:1