2:1
po prodl. (0:0)
24.09.2020, 20:00 • Stade Maurice Dufrasne, Lutych • 3. předkolo • Lukáš Jasoněk
Tipsport: 1.4 4.8 8.49 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.4 - 4.8 - 8.49
Standard Lutych – Vojvodina Novi Sad
2:1
po prodl. (0:0)
Branky: 47. Avenatti (pen.), 91. Amallah – 75. Bojić
Karty: 25. Avenatti (STA), 53. Gavory (STA), 59. Amallah (STA) – 34. Saničanin (VJV), 59. Čović (VJV), 64. Djuričin (VJV), 68. Djordjević (VJV), 90. Bojić (VJV), 114. Maksimović (VJV)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 11:4. Střely mimo: 13:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 24:23.
Standard Lutych:
Bodart – Fai, Vanheusde (C), Laifis, Gavory – Carcela (98. Čop), Cimirot (93. Shamir), Bokad, Raskin (106. Dussenne), Amallah – Avenatti (72. Muleka).
Náhradníci: Henkinet – Dussenne, Čop, Shamir, Muleka, Balikwisha, Pavlovic.
Trenér:
Vojvodina Novi Sad:
Vukliš – Andrić, Bralić, Saničanin (106. Maksimović), Djordjević – Drinčić (C), Stojković (106. Zukić), Čović – Bojić, Mrkaić (59. Djuričin), Vukadinović (86. Gemović).
Náhradníci: Toroman – Devetak, Maksimović, Zukić, Djurić, Gemović, Djuričin.
Trenér:
Rozhodčí: Lechner – Heidenreich, Kolbitsch (všichni Rakousko)
Diváci:
FC Ararat-Armenia – Celje • po prodl. 16:00 1:0
KuPS – FK Sūduva 17:30 2:0
Plzeň – SønderjyskE 18:00 3:0
Fehérvár – Reims • po penal. (4:1) 18:00 0:0
Rostov – Maccabi Haifa 18:30 1:2
Djurgården – Kluž 19:00 0:1
Riga FC – Celtic 19:00 0:1
Sofia – B36 Tórshavn 19:00 3:1
Besiktas – Rio Ave • po penal. (2:4) 19:00 1:1
Rosenborg – Alanyaspor 19:00 1:0
Charleroi – Partizan • po prodl. 19:00 2:1
Malmö – Loko Záhřeb 19:00 5:0
Mura – Eindhoven 19:00 1:5
Floriana – Flora • po penal. (2:4) 19:00 0:0
H. Be'er Sheva – Motherwell 19:30 3:0
FCSB – Liberec 19:30 0:2
KÍ Klaksvík – Dinamo Tbilisi 20:00 6:1
Šeriff – Dundalk • po penal. (3:5) 20:00 1:1
Sarajevo – Budućnost 20:00 2:1
APOEL – Zrinjski Mostar • po penal. (4:2) 20:00 2:2
Galatasaray – Hajduk Split 20:00 2:0
Kodaň – Piast Gliwice 20:00 3:0
Standard – Vojvodina • po prodl. 20:00 2:1
Škendija – Tottenham 20:00 1:3
Granada – Locomotive Tbilisi 20:00 2:0
Wolfsburg – Černihiv 20:15 2:0
Legia – KF Drita 20:30 2:0
Basilej – Famagusta 20:30 3:2
AC Milán – Bodo/Glimt 20:30 3:2
Linz – Dunajská Streda 20:30 7:0
St. Gallen – AEK Atény 20:30 0:1
Rijeka – Kolos Kovalivka • po prodl. 20:45 2:0
Willem II – Rangers 21:00 0:4
Sporting – Aberdeen 21:00 1:0
Střely na branku: 11:4. Střely mimo: 13:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 24:23.
120+1
120
119
117
115
114
112
110
109
107
106
106
106
105+1
105
103