1:0
konec (0:0)
24.09.2020, 19:00 • Lerkendal Stadion, Trondheim • 3. předkolo • Gerard Filip
Tipsport: 2.42 3.67 2.79 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.42 - 3.67 - 2.79
Rosenborg BK – Alanyaspor
1:0
konec (0:0)
Branky: 59. Konradsen
Karty: 18. Reginiussen (RSN), 28. Zachariassen (RSN), 53. Konradsen (RSN), 63. Eyjólfsson (RSN) – 56. Moubandje (ALN), 67. Bakasetas (ALN), 76. Ucan (ALN) 65. Konradsen (RSN) – 90+3. Babacar (ALN)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 0:6. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:12.
Rosenborg BK:
Hansen – Konate, Eyjólfsson, Reginiussen (C), Hedenstad – Konradsen, Skjelbred, Zachariassen – Adegbenro (71. Tagseth), Islamovič, Holse (81. Reitan)
Náhradníci: Faye Lund – Helland, Børven, Hovland, Tagseth, Reitan, Ceide
Trenér:
Alanyaspor:
Marafona – Juanfran (85. Bulut), Tzavellas, Caulker, Moubandje – Karaca (C) (81. Pektemek), Aksoy (69. Babacar), Ucan, Davidson – Bakasetas – Bareiro
Náhradníci: Ufuk Ceylan – Gülselam, Babacar, Pektemek, Bulut, Siopis, Bingöl
Trenér:
Rozhodčí: K. Tohver – S. Koiv, S. Klaasen (vš. EST)
Diváci:
FC Ararat-Armenia – Celje • po prodl. 16:00 1:0
KuPS – FK Sūduva 17:30 2:0
Plzeň – SønderjyskE 18:00 3:0
Fehérvár – Reims • po penal. (4:1) 18:00 0:0
Rostov – Maccabi Haifa 18:30 1:2
Djurgården – Kluž 19:00 0:1
Riga FC – Celtic 19:00 0:1
Sofia – B36 Tórshavn 19:00 3:1
Besiktas – Rio Ave • po penal. (2:4) 19:00 1:1
Rosenborg – Alanyaspor 19:00 1:0
Charleroi – Partizan • po prodl. 19:00 2:1
Malmö – Loko Záhřeb 19:00 5:0
Mura – Eindhoven 19:00 1:5
Floriana – Flora • po penal. (2:4) 19:00 0:0
H. Be'er Sheva – Motherwell 19:30 3:0
FCSB – Liberec 19:30 0:2
KÍ Klaksvík – Dinamo Tbilisi 20:00 6:1
Šeriff – Dundalk • po penal. (3:5) 20:00 1:1
Sarajevo – Budućnost 20:00 2:1
APOEL – Zrinjski Mostar • po penal. (4:2) 20:00 2:2
Galatasaray – Hajduk Split 20:00 2:0
Kodaň – Piast Gliwice 20:00 3:0
Standard – Vojvodina • po prodl. 20:00 2:1
Škendija – Tottenham 20:00 1:3
Granada – Locomotive Tbilisi 20:00 2:0
Wolfsburg – Černihiv 20:15 2:0
Legia – KF Drita 20:30 2:0
Basilej – Famagusta 20:30 3:2
AC Milán – Bodo/Glimt 20:30 3:2
Linz – Dunajská Streda 20:30 7:0
St. Gallen – AEK Atény 20:30 0:1
Rijeka – Kolos Kovalivka • po prodl. 20:45 2:0
Willem II – Rangers 21:00 0:4
Sporting – Aberdeen 21:00 1:0
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 0:6. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:12.
90+4
90+3
90+3
90+2
90+1
90
89
88
86
85
84
83
81
Střídání v týmu Alanyaspor: ze hřiště odchází Karaca, přichází Pektemek.
80
79
78