Evropská liga (předkola)

CSKA Sofia – B36 Tórshavn

3:1

konec (2:0)

24.09.2020, 19:00 • Stadion Balgarska armija, Sofia • 3. předkolo • Karel Jedlička

Tipsport: 1.12 8.88 20.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

CSKA Sofia potvrzuje roli jasného favorita a ze souboje bulharského a faerského vicemistra postupuje do závěrečného předkola Evropské ligy. Po prvním poločase, v němž vyjádřili domácí drtivou převahu tuctem rohů a dvěma góly, se hrál vyrovnanější fotbal a Tórshavnu se z rychlé akce podařilo Pingelovou zásluhou snížit. Nervózní a příliš na údržbu hrající CSKA uklidnil až sedm minut před koncem střídající Keita. (20:54:36)
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 10:1. Rohy: 14:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 6:12.

90+3

90

Maďarský rozhodčí nastavuje tři minuty.

90

Střídající Tiago Rodrigues vyslal prudkou střelu doprostřed brány, Hansen vyráží hrudí před sebe a dobíhající Sowe doráží hlavou těsně vedle.

89

Střídání v týmu CSKA Sofia: ze hřiště odchází Teles, přichází Rodrigues.

88

Henrique Rafael předvedl proti dvěma ostrovanům pravou brazilskou míčovou techniku, několikrát si přišlápl míč jako na futsale a snad se mu z asi pěti kliček a otoček zamotala hlava, protože zakončil po zemi slabě a vedle.

87

Faeřané se ještě snaží něco vymyslet, ale na zvrat už dnes zjevně nemají síly.

85

Protiakce Tórshavnu končí ofsajdem Radosavljeviće.

84

Střídání v týmu CSKA Sofia: ze hřiště odchází Carey, přichází Rafael.

83

83. Abdoulaye KEITA - 3:1

83

CSKA Sofia právě vstřelil branku!
Střídající ABDOULAYE KEITA si uprostřed šestnáctky našel Soweovu zpětnou přihrávku a levačkou zavěsil po zemi k tyči.

80

Samostatný průnik předvedl Sowe, po několika kličkách si na velkém vápně krátce narazil se Sankharém a placírkou obstřeluje bránu asi o metr.

79

Rohový kop Tórshavnu vyboxoval Busatto až do středového kruhu.

77

Sowe si píchl při svém průniku do šestnáctky míč příliš od nohy a Hansen ho skluzem odpaluje do dálky.

75

Careymu vypíchl míč na další roh Erling Jacobsen. Sám Carey ho i rozehrál, ale jen do Hansenových rukavic.

74

První sofijský roh druhého poločasu rozehrál Carey, hosté zakopávají do autu až u středové čáry.

73

Nakopávaný míč letí do rukavic brankáře Hansena. Domácí jsou po přestávce úplně neškodní.

71

Po rychle vhozeném autu se ukvapil se střelou Radosavljević, bude z toho jen odkop od brány CSKA.