3:0
konec (1:0)
24.09.2020, 19:30 • Turner Stadium, Be'er Sheva • 3. předkolo • Daniel Ryl (@D_Ryl)
Tipsport: 1.85 3.53 4.62 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.85 - 3.53 - 4.62
Hapoel Beer Ševa – Motherwell FC
3:0
konec (1:0)
Branky: 43. Vitor, 71. Josue (pen.), 82. Acolatse
Karty: 15. Kabha (HBE), 45+1. Taha (HBE), 56. Agudelo (HBE), 58. Bareiro (HBE) – 45+1. Watt (MTH), 56. O'Donnell (MTH), 69. Gallagher (MTH) 69. Gallagher (MTH)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:1. Rohy: 1:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:18.
Hapoel Beer Ševa:
Levita – Dadia, Miguel Vitor (C), Taha, Goldberg – Bareiro, Josué, Kabha – Sallalich (86. Meli), Agudelo (59. Varenne), Acolatse (86. Yosefi)
Náhradníci: Rahamim – Tzedek, Shviro, Yosefi, Varenne, Meli, Hatuel
Trenér:
Motherwell FC:
Carson – McGinley, Grimshaw, Gallagher (C), Lamie – Campbell, O'Donnell, O'Hara – Polworth (87. Maguire), Watt (75. White), Long (72. Lang)
Náhradníci: Morrison – White, Hastie, Maguire, Seedorf, Cornelius, Lang
Trenér:
Rozhodčí: S. Boiko – V. Volodin, O. Vojtjuk (vš. UKR)
Diváci: bez diváků
FC Ararat-Armenia – Celje • po prodl. 16:00 1:0
KuPS – FK Sūduva 17:30 2:0
Plzeň – SønderjyskE 18:00 3:0
Fehérvár – Reims • po penal. (4:1) 18:00 0:0
Rostov – Maccabi Haifa 18:30 1:2
Djurgården – Kluž 19:00 0:1
Riga FC – Celtic 19:00 0:1
Sofia – B36 Tórshavn 19:00 3:1
Besiktas – Rio Ave • po penal. (2:4) 19:00 1:1
Rosenborg – Alanyaspor 19:00 1:0
Charleroi – Partizan • po prodl. 19:00 2:1
Malmö – Loko Záhřeb 19:00 5:0
Mura – Eindhoven 19:00 1:5
Floriana – Flora • po penal. (2:4) 19:00 0:0
H. Be'er Sheva – Motherwell 19:30 3:0
FCSB – Liberec 19:30 0:2
KÍ Klaksvík – Dinamo Tbilisi 20:00 6:1
Šeriff – Dundalk • po penal. (3:5) 20:00 1:1
Sarajevo – Budućnost 20:00 2:1
APOEL – Zrinjski Mostar • po penal. (4:2) 20:00 2:2
Galatasaray – Hajduk Split 20:00 2:0
Kodaň – Piast Gliwice 20:00 3:0
Standard – Vojvodina • po prodl. 20:00 2:1
Škendija – Tottenham 20:00 1:3
Granada – Locomotive Tbilisi 20:00 2:0
Wolfsburg – Černihiv 20:15 2:0
Legia – KF Drita 20:30 2:0
Basilej – Famagusta 20:30 3:2
AC Milán – Bodo/Glimt 20:30 3:2
Linz – Dunajská Streda 20:30 7:0
St. Gallen – AEK Atény 20:30 0:1
Rijeka – Kolos Kovalivka • po prodl. 20:45 2:0
Willem II – Rangers 21:00 0:4
Sporting – Aberdeen 21:00 1:0
90+3
90+3
90+3
90+2
90+1
90
88
87
87
86
85
84
82
82
80