Evropská liga (předkola)

Hapoel Beer Ševa – Motherwell FC

3:0

konec (1:0)

24.09.2020, 19:30 • Turner Stadium, Be'er Sheva • 3. předkolo • Daniel Ryl (@D_Ryl)

Tipsport: 1.85 3.53 4.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já vám děkuji za vaši pozornost a přeji příjemný zbytek večera! (21:23:52)
Za týden se tak do Izraele znovu vrátíme, protože na horkou půdu Beer-Ševy zavítá Plzeň! Ostrý souboj o základní skupinu Evropské ligy vám pochopitelně přineseme v textovém přenosu.
Máme za sebou relativně atraktivních devadesát minut, ve kterých byl Hapoel zejména efektivnějším týmem. Vedoucí gól před přestávkou domácí uklidnil, své šance však měl i Motherwell, který zlomilo až rychlé vykartování kapitána Declana Gallaghera, po němž domácí přidali dvě branky a zvítězili jasně 3:0.

90+3

90+3

Motherwell zakončil utkání rohovým kopem, při němž došlo k faulu na brankáře. Rozhodčí už duel zřejmě ukončí.

90+3

Už je tomu tak. Dlouhý nákop Skotů si obrana domácích pohlídala.

90+2

Klidná rozehrávka Beer-Ševy k úspěchu nevedla. Od své branky začíná Motherwell, jenže už se zdá, že oba týmy utkání spíše dohrávají.

90+1

Přesněji řečeno mu zbývají ještě tři. Nastavení však začíná u hráčů Beer-Ševy, kteří kombinují na útočné polovině.

90

Ofsajdové postavení Beer-Ševy, po kterém následuje Carsonova rozehrávka ze země. Motherwell má poslední minuty na skórování.

88

Beer-Ševa kombinuje kolem šestnáctky, do které se snaží najít cestu. Zatím bez úspěchu.

87

Motherwell se nevzdává, nutno přiznat, že alespoň čestný zásah by si v Izraeli zasloužil. U míče jsou ale domácí.

87

A střídají také hosté. Liam Polworth si u postranní čáry plácá s nově příchozím Barrym Maguirem.

86

Dvojité střídání Beer-Ševy. O čtvrtý gól se pokusí Tomer Yosefi a Cesar Meli. Ze hřiště odchází Elton Acolatse a Sintyahu Sallalich.

85

Skotové nepříjemně zatlačili svého soupeře u jeho rohového praporku, leč to přehnali – útočný faul.

84

Útočnou akci Motherwell ustál, jenže i přes zisk míče nedokázal zahrozit. Musí to zkusit podruhé postupnou kombinací.

82

Hapoel Sheva právě vstřelil branku!
Hotovo, vymalováno! Domácí se pěknou akcí na jeden dotek dostali až na roh vápna, odkud pálil podél obránce ELTON ACOLATSE, čímž definitivně sráží skotského soka. Zasloužený gól pro domácího borce, který byl velmi vidět.

82

Beer-Ševa drží míč na své polovině, ale důležité je, že má míč ve své moci. Zdá se, že soupeř Plzně v play-off je pomalu jasný.

80

Hezká akce Beer-Ševy. Dadia z druhé vlny vyslal střílený centr, který ještě prodloužil domácí hráč, ale jen nad branku.