2:0
konec (0:0)
24.09.2020, 20:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada) • 3. předkolo • Pavel Černý
Tipsport: 1.03 17.4 35.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.03 - 17.4 - 35.0
Granada CF – Locomotive Tbilisi
2:0
konec (0:0)
Branky: 48. Machís, 90+1. Molina
Karty: 56. Soldado (GRN) – 9. Dartsmelia (LTB), 22. Oulad Omar (LTB), 54. Gabadze (LTB) 59. Gabadze (LTB)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 11:0. Střely mimo: 9:0. Rohy: 15:0. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 5:17.
Granada CF:
Silva – Díaz (C), Sánchez, Vallejo, Neva – Milla, Gonalons – Kennedy (62. Soro), Montoro, Machís (80. Puertas) – Soldado (67. Molina)
Náhradníci: Banacloche – Foulquier, Puertas, Herrera, Duarte, Molina, Soro
Trenér:
Locomotive Tbilisi:
Mamardašvili – Gabadze, Sandochadze, Gurešidze, Ubilava (C) – Samurkasovi (60. Mčedlišvili), Šonia, Dartsmelia – Kirkitadze (75. Gavašelišvili), Sicharulidze, Oulad Omar (71. Kobachidze)
Náhradníci: Šerozia – Čanturia, Gavašelišvili, Mčedlišvili, Iakobidze, Dzebniauri, Kobachidze
Trenér:
Rozhodčí: Gözübüyük – van Zuilen, Honig (NED)
Diváci:
FC Ararat-Armenia – Celje • po prodl. 16:00 1:0
KuPS – FK Sūduva 17:30 2:0
Plzeň – SønderjyskE 18:00 3:0
Fehérvár – Reims • po penal. (4:1) 18:00 0:0
Rostov – Maccabi Haifa 18:30 1:2
Djurgården – Kluž 19:00 0:1
Riga FC – Celtic 19:00 0:1
Sofia – B36 Tórshavn 19:00 3:1
Besiktas – Rio Ave • po penal. (2:4) 19:00 1:1
Rosenborg – Alanyaspor 19:00 1:0
Charleroi – Partizan • po prodl. 19:00 2:1
Malmö – Loko Záhřeb 19:00 5:0
Mura – Eindhoven 19:00 1:5
Floriana – Flora • po penal. (2:4) 19:00 0:0
H. Be'er Sheva – Motherwell 19:30 3:0
FCSB – Liberec 19:30 0:2
KÍ Klaksvík – Dinamo Tbilisi 20:00 6:1
Šeriff – Dundalk • po penal. (3:5) 20:00 1:1
Sarajevo – Budućnost 20:00 2:1
APOEL – Zrinjski Mostar • po penal. (4:2) 20:00 2:2
Galatasaray – Hajduk Split 20:00 2:0
Kodaň – Piast Gliwice 20:00 3:0
Standard – Vojvodina • po prodl. 20:00 2:1
Škendija – Tottenham 20:00 1:3
Granada – Locomotive Tbilisi 20:00 2:0
Wolfsburg – Černihiv 20:15 2:0
Legia – KF Drita 20:30 2:0
Basilej – Famagusta 20:30 3:2
AC Milán – Bodo/Glimt 20:30 3:2
Linz – Dunajská Streda 20:30 7:0
St. Gallen – AEK Atény 20:30 0:1
Rijeka – Kolos Kovalivka • po prodl. 20:45 2:0
Willem II – Rangers 21:00 0:4
Sporting – Aberdeen 21:00 1:0
Střely na branku: 11:0. Střely mimo: 9:0. Rohy: 15:0. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 5:17. (21:59:43)
90+5
90+5
90+4
90+3
90+1
90+1. Jorge MOLINA - 2:0
90+1
90+1
90
89
88
87
86
85
84
83
82
81