Kvalifikace ME U21

Izrael – Kazachstán

1:2

konec (0:1)

08.09.2020, 18:40 • Green Stadium, Nof hgalil • Skupina 6 • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.5 4.04 6.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Statistiky zápasu:
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 6:6. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:17. (20:48:30)
Izraelská jednadvacítka prohrála na domácím hřišti s Kazachstánem 1:2. Hosté tak soupeři vrátili porážku z domácího utkání a navíc ho přeskočili v tabulce 6. skupiny. Hosty poslal v nastavení první půle do vedení Elchan Astanov. Izraelci v závěru srovnali zásluhou Tamara Šwira, jenže ve čtvrté minutě nastavení přeci jen trefil Kazachstánu tři body Oralchan Omirtajev.

90+5

90+4

Kazachstán právě vstřelil branku!
Kazaši si berou vedení zpět! Arťom Popov nabídl míč ORALCHANOVI OMIRTAJEVOVI a ten se nemýlil. Izraelci už mají tuze málo času na odpověď.

90+2

V postavení mimo hru byl přistižen hostující Karimov.

90+1

Izrael právě vstřelil branku!
Izraelci v samotném závěru vyrovnávají! Osama Chalajla našel TAMARA ŠWIRA a ten konečně překonal brankáře Sejsena – 1:1.

90+1

Rozhodčí nastaví ještě pět minut!

90

Kazaši mohli rozhodnout z rychlého protiútoku! Rána Skvorcova byla zablokována, ale k míči se ještě dostal Madi Žakipbajev. Ten ho napálil mimo.

86

Hosté stále drží těsné vedení. Izraelci se marně snaží dostat alespoň do nějaké šance.

83

Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Jerkebulan Sejdachmet, přichází Madi Žakipbajev.
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Elchan Astanov, přichází Arťom Popov.

82

Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Cohen, přichází Broun.

82

Ani střela Tomera Yosefiho na skóre nic nezměnila. Na bránu hostí neprošla.

79

Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Eylon Almog, přichází Or Dasa.

79

Karzev to zkusil z přímého kopu přímo. Netrefil ale hostující bránu.

78

Žlutá karta pro Gevorga Najarjana z Kazachstánu.

76

Izrael se potýká s nepřesností v koncovce. Bránu nyní netrefil Osama Chalajla.

75

Pronikajícího Cohena zastavil faulem Karimov. Domácí zůstanou u míče.

74

Na druhé straně zahrozil Lev Skvorcov. Jeho první střelu vyrazil Tzur, dorážka pak skončila vedle brány.