konec (0:1)

08.09.2020, 20:45 • GSP, Nikósie • Skupina 1 • Pavel Černý

Tipsport: 2.47 2.94 3.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 6:6. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:17. (22:35:51)
Máme za sebou i druhou polovinu utkání, která nenabídla příliš zajímavých okamžiků. Nedočkali jsme se žádných zásadních šancí, takže se není moc co divit, že skóre se již nepohnulo. Ázerbájdžán dlouho kontroloval hru, ale postupně převzal otěže přeci jen Kypr, který potřeboval dohnat nepříznivý stav. Hosté si za první poločas vítězství zasloužili, ve druhé půli si za výkon výhru nezasloužil nikdo. Suma sumárum tedy můžeme konstatovat, že si hosté připisují tři body po zásluze. Pro dnešek je to ode mě všechno, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.

90+2

90+1

Na hrací ploše se svíjí po kontaktu s míčem jeden z hostujících fotbalistů. Pochopitelně na nohy nespěchá.

90

Rozhodčí se rozhodl nastavit pouze dvě minuty.

89

Hodně nepovedenou rozehrávku předvedl Valentinos Sielis, který místo přihrávky spoluhráči napálil míč mimo hřiště.

88

Ofsajdová pozice překazila akci Loizoua, který se jinak dostal do těsného kontaktu s brankářem.

87

Alaskarov se snažil zdržovat soupeřovu rozehrávku, což se mu příliš nepodařilo. Kypr vede další pokus o útok.

85

Z větší vzdálenosti přiletěl pokus, který vyslal střídající Kyriakou, leč vůbec netrefil prostor branky.

84

Domácí se zřejmě již napevno usadili na soupeřově polovině a hledají prostor, kudy se dostat k Balajevově brance.

83

Volný přímý kop však poslal Matija Špoljarić jenom do rukavic brankáře Balajeva.

82

Badavi Husejnov naprosto nestíhal v souboji s Tzionisem, takže si hodně pomáhal taháním za dres, za což dostává žlutý trest.

80

Hosté v posledních minutách spoléhají jenom na protiútoky. O jeden se nyní pokusili, ale skončili kousek od pokutového území soupeře, kde o míč přišli.

79

Při pokusu o zteč domácí branky skončil na trávníku jeden z hostů, ale rozhodčí opět nechává pokračovat ve hře.

78

Domácí kombinují s míčem u kopaček, ale stále se drží daleko od soupeřovy branky.

77

Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Rahim Sadychov, přichází Namik Alaskarov.

76

Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Grigoris Kastanos, přichází Matija Špoljarić.

76

Krivocjuk stáhl za dres unikajícího soupeře a nemůže čekat nic jiného než žlutou kartu.