08.09.2020, 18:30 • Kalmar Arena, Kalmar • Skupina 1 • Michal Břuchanský

Tipsport: 3.36 3.29 2.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (20:26:17)
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 4:8. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 20:10.
Švédové zaznamenali třetí výhru a po šesti z deseti zápasů jim v první kvalifikační skupině patří čtvrté místo. Italové zůstávají druzí s tříbodovým mankem na Irsko, oproti kterému mají ještě jeden zápas k dobru.
Je dobojováno! Italové v probíhající kvalifikaci před dneškem ani jednou neinkasovali. Na švédské půdě jim ale obrana vůbec nefungovala, což jasně dokumentovaly dva inkasované góly z protiútoků od Almqvista. Krátce po změně stran zvýšil Henriksson už na 3:0. Švédové od té chvíle přenechali iniciativu soupeři, nicméně pod vytrvalým tlakem nekapitulovali ani jednou.

90+4

90+3

Pinamonti zaútočil po levé straně, jenže finální pas do ohně mu hned nejbližší překážka srazila za postranní čáru.

90+2

Patrick Cutrone se poctivě vracel do obrany, jenže se nevyvaroval jasného přidržení Karlssona.

90+1

Portugalští rozhodčí dali Italům na vstřelení čestné trefy další čtyři minuty nastaveného času.

90

Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Jesper Karlsson, přichází John Björkengren.

89

Zápas se už jenom dohrává. Chvíli před koncem druhého poločasu se chystá další střídání na straně Švédska.

87

Žlutou kartu dostává Benjamin Nygren (Švédsko).

87

Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Marco Carraro, přichází Andrea Colpani.

86

Scamacca dokázal přes dvoučlenný blok nastřelit míč na přední tyč. Podle všeho ale trefil vlastního spoluhráče, protože se chystá odkop od Dahlbergovy branky.

85

Leo Bengtsson přepadl přes skloněného protihráče. Míč připadl domácím, kteří ho do pěti vteřin zase odevzdali.

83

Po chybě Italů u půlící čáry se domácím nechtělo přímočaře vpřed. Místo toho došlo na hodně nepřesné přenesení k levé pomezní čáře.

82

Frustrovaný Niccolo Zanellato šel hodně tvrdě do Ingelssona. Moc dobře přitom věděl, že žluté kartě neunikne.

81

Marco Sala hezky nabídl míč do křídla, jenže tam byl jeho kolega Varnier učebnicově pohlídán.

80

Gabbia rozehrávkou rohového kopu nic nebezpečného nevymyslel. Deset minut před koncem už je vesměs jasné, že italové na body nedosáhnou.