konec (0:1)

08.09.2020, 20:45 • Friends Arena, Solna (Švédsko) • Skupina 3 • Daniel Růžička

Tipsport: 5.4 3.8 1.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 6:12. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 8:14. (22:44:03)
Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek večera.
Zápas je u konce. Herně i výsledkově ho lépe zvládli Portugalci. Téměř celý první poločas jsme sledovali vyrovnanou podívanou, až v poslední minutě první půle se krásně z přímého kopu trefil Ronaldo a vzhledem k tomu, že za předchozí souboj obdržel Svensson druhou žlutou a tedy červenou kartu, jednalo se o dvojitý trest a velkou komplikaci pro domácí. Ve druhé půli Portugalsko absolutně dominovalo, přesto se však dlouho nedokázalo prosadit, až v 72. minutě to dokázal opět Ronaldo, když další krásnou ranou nedal Olsenovi šanci. Portugalci jsou tedy po dvou zápasech stoprocentní se skóre 6:1 a příště je čeká očekávaný zápas s Mistry světa z Francie. Švédsko se utká s druhým týmem posledního šampionátu tedy s Chorvaty.

90+3

90+2

Ještě jeden faul, který má na svém kontě Cancelo a Švédové mají poslední šanci na korekci výsledku.

90+1

Nastavují se dvě minuty.

90+1

Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Dejan Kulusevski, přichází Albin Ekdal.

90

Žlutou kartu dostává Sebastian Andersson (Švédsko).

87

Další dobrá šance Portugalska. Felix vypálil levačkou za vápnem a Olsen měl co dělat aby vyrazil míč na roh.

86

Žlutou kartu dostává João Félix (Portugalsko).

85

Nebezpečný protiútok Portugalců. Fernandes sice zakončoval nepřesně, ale moc nechybělo, aby se k němu ještě dostal skluzující Joao Felix.

84

Utkání je s největší pravděpodobností rozhodnuto. Portugalci už se nikam netlačí a domácí tak mají šanci užít si míče.

81

Ronaldo, hlavní hvězda nejen dnešního zápasu právě opouští hřiště. Nahradí ho Diogo Jota.

79

Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Emil Forsberg, přichází Mattias Svanberg.