Kvalifikace ME U21

Lucembursko – Arménie

2:1

konec (1:1)

08.09.2020, 17:00 • La Frontière, Esch-sur-Alzette • Skupina 1 • Michal Břuchanský

Tipsport: 2.81 3.17 2.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (19:30:43)
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 6:4. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 17:18.
Je dobojováno! Po vyrovnané první půli se fotbal ze hry vytratil. Albánští sudí řešili kvantum faulů, které ke konci zapříčinily hned dvě vyloučení na straně Arménie. Domácí svou krátkou početní výhodu zužitkovali ve čtvrté nastavené minutě, kdy první lucemburské vítězství v probíhající kvalifikaci vystřelil Avdusinovic.

90+5

90+5

Asi poslední akci domácích fotbalistů přerušil pomezní rozhodčí, kterému se nezdálo ofsajdové postavení Hansena.

90+4

Lucembursko právě vstřelilo branku!
Domácí využívají dvojnásobnou početní výhodu a pár vteřin před koncem rozhodují o své první výhře v kvalifikaci! Hrdinou okamžiku se díky přesné koncovce stal KENAN AVDUSINOVIC.

90+3

Moc času na rozhodnutí Lucemburčané nemají. Po nepřesném pokusu Kenana Avdusinovice to platí dvojnásob.

90+2

Hosté mají v poli jen osm hráčů, ale i to jim nyní stačilo k tomu, aby se propracovali do zakončení. Gól z něj ale nebyl, Šaghojan se do prostoru branky netrefil.

90

Hodně rozkouskovaná druhá půle bude trvat ještě pět nastavených minut.

89

Hodně nevšední moment! Edgar Grigorjan fauloval jen pár vteřin po první žluté kartě. Za zákrok na Hansena viděl druhou a Arménie bude dohrávat v devíti.

89

Edgar Grigorjan dostává žlutou kartu, neboť se sudím nelíbil jeho zákrok na domácího záložníka Latice.

86

Nic na tom nezměnil ani Avdusinovic, který se po několika faulech uvedl i střelou. Té ale scházela přesnost a Šahatuni může vykopávat.

85

Harutjunjan z rohového kopu nic nevymyslel. I pět minut před koncem předepsané hrací doby tak platí nerozhodný stav.

84

I v deseti šla Arménie do útoku. Šaghojanova střela byla ztečovaná na rohový kop.

83

Kočarjan viděl po faulu na Avdusinovice svou druhou žlutou kartu, která jej poslala předčasně do sprch.

82

Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Rupil, přichází Prudhomme.

82

Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Schaus, přichází Hansen.

81

Za pár vteřin už to bylo o něčem jiném. Aktivně hrající Harutjunjan prostor branky trefil, ale na překonání Otteleho to nestačilo.

80

Po rohu Harutjunjana se do zakončení dostal Kočarjan, ale Otelel tentokrát zasahovat nemusel.