2:2

konec (0:0)

24.04.2019, 19:00 • Generali Arena, Vídeň • O titul • Rostislav Králik

Tipsport: 1.86 3.57 4.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Na rozdíl oproti chudému prvnímu dějství na branky, ve druhém poločasu padly hned čtyři branky, když Austria dokázala otočit z 0:1 na 2:1, aby následně v 77. minutě Ambichl vyrovnal na konečných 2:2. Všem přeji hezký zbytek dnešního večera. (20:52:49)
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:14.

90+3

90+2

Hráč Sankt Pöltenu si pohlídal dobře a takticky celou situaci, aby to nebyl rohový kop.

90+1

Souboj, kde byl podezřelý hráč Austrie rozhodčí opět pouští.

90

Rozhodčí nastaví 2 minuty!

89

Přímý kop pro Austrii.

88

Alon Turgeman hlavičkoval v záklonu, proto také nepřidal svůj dnešní třetí zásah.

87

Rohový kop pro Austrii v pořadí již čtvrtý.

86

Manuel Haas pořádně nakopal Monscheina do kolene.

85

Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Daniel Luxbacher, přichází Eldis Bajrami.

85

Edomwonyi se hned zapojil do hry, ale po rohovém kopu svou střelou netrefil branku Sankt Pöltenu.

84

Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Maximilian Sax, přichází Bright Osagie Edomwonyi.

83

Rohový kop pro Austrii Vídeň.

82

Žlutou kartu dostává Sandro Ingolitsch (SKN St. Pölten).

81

Sandro Ingolitsch pořádně nabral protihráče, podobný zákrok měl již v prvním poločase. Nyní překvapivě dostane žlutou kartu.

80

Hra se po čtvrté brance velmi zklidnila.

78

Po nudném prvním dějství podstatně zajímavější druhý poločas přinesl zatím hned čtyři branky.

77

St. Pölten právě vstřelil branku!
Baličova přihrávka sice byla na paty, ale odražený míč umisťuje povedenou střelou MICHAEL AMBICHL do branky do protipohybu brankáře – 2:2!

75

Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Cristián Cuevas, přichází Manprit Sarkaria.
Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází James Jeggo, přichází Uroš Matić.
Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Daniel Schütz, přichází Aleksandar Vucenovic.

74

Hráč Sankt Pöltenu neudržel míč na hrací ploše a ten končí za postranní čárou.

72

Sankt Pölten bude muset pořádně zabrat .

71

Austria Vídeň jako jediný celek ve skupině o titul vede v souběžně hracích zápasech.

70

Austrie otočila nepříznivý průběh utkání.

70

70. Alon TURGEMAN - 2:1

70

Austria právě vstřelila branku!
Po dlouhém nákopu převzal míč Monschein individuálně ho dotáhl až před pokutové území, kde spadl po souboji míče se ujal ALON TURGEMAN a střelou ze střední vzdálenosti i přesto, že si na ní Riegler šáhl umístil přesně k tyči – 2:1!

67

Hráči Austrie zatím marně hledají cestu ke své druhé brance v utkání.

66

Centr z přímého kopu vyboxoval Riegler za postranní čáru mimo hrací plochu.

65

Faul na Prokopa u postranní čáry rozhodčí kupodivu viděl.

63

Obrana Austrie v pohodě odklidila míč ze svého pokutového území.

62

Obránce na koncové čáře srazil míč na pátý rohový kop pro Sankt Pölten.

60

Rozhodčí vzápětí pouští tvrdý skluz na Monscheina.

59

59. Alon TURGEMAN - 1:1

59

Míč po rohovém kopu byl obráncem nedůrazně odvrácen na hranici pokutového kopu, kde střelu dokázal brankář Riegler vyrazit, ale odražený míč do volné branky uklidil ALON TURGEMAN – 1:1!

58

57

57. LUAN - 0:1

57

Po přímém kopu Michaela Ambichla míč pohotově umisťuje do sítě za záda brankáře Pentze obránce LUAN – 0:1!

56

Žlutou kartu dostává Igor (FK Austria Vídeň).

56

Hráč hostí byl faulován před pokutovým územím.

54

Alexander Borkovic sice po rohovém kopu vyskočil, že všech nejvýše, ale míč do branky neumístil jelikož jí přestřelil.

54

Přímý kop byl zdí sražen na rohový kop por Austrii.

53

Žlutou kartu dostává Michael Ambichl (SKN St. Pölten).

52

Monschein padá po souboji a vykoledoval si faul a dokonce i se žlutou kartou.

50

Turgeman doplnil dlouhý seznam hráčů Austrie , kteří nedokázali trefit branku soupeře.

48

Přímý kop pro Sankt Pölten se nezapsal do dějin tohoto utkání ničím výjimečným.

47

Zajímavé rozhodnutí sudího, Jeggo se totiž srazil se svým spoluhráčem Saxem a rozhodčí to posoudil jako útočný faul na hráče Sankt Pöltenu.

46

Všeobecné zmatky kolem autového vhazování u laviček obou celků.

46

V prvním poločase žádná branka nepadla, hosté pouze dokázali nastřelit spojnice tyče s břevnem. Prvních 45 minut tedy skončilo 0:0. Druhý poločas by měl být započat kolem 20:01 hodiny.

45+1

45

Rozhodčí nastaví 1 minutu!

44

Ještě byl odpískán při hlavičkovém souboji faul Luxbachera na podstatně menšího Jeggeho.

43

Austrie kombinačně na středu hřiště pomalu, ale jistě dohrává první poločas.

42

Schütz se dopustil dle sudího útočného faulu.

41

Menší zmatky v obraně Sankt Pöltenu s přehledem vyřešil Riegler.

40

Jeggo byl faulován ve středu hřiště.

39

Na tento oblouček Saxe za obranu Monschein nedosáhl jak potřeboval.

38

Přečíslení tři na dva hráči Sankt Pöltenu naprosto zkazili a nic dobrého nevymysleli.

37

Přihrávka po zemi z velkého úhlu před branku se stala lahůdkou pro brankáře Pentze.

35

Ve hlavičkovém souboji byl Ljubičič přeskočen a prohrál.

33

Sandro Ingolitsch bez možnosti hrát míč stáhl soupeře k zemi a přesto neuvidí žlutou kartu.

32

Rozhodčí si mohl vybrat Cuevas hrál v sedě na zemi míč, Ljubičič ho fauloval, ale hra běží i nadále.

31

Sudí viděl ve snaze Maximiliana Saxe dostat se k míči pouze a především jen útočný faul.

30

Dnes má velmi smolný den Christoph Monschen jelikož opět netrefil zařízení.

29

Po rozehrání rohového kopu míč vyrazil mimo pokutové území brankář Pentz.

29

Třetí rohový kop pro SKN Sankt Pölten.

28

K nelibosti fandů Austrie rozhodčí posoudil, že Cuevas nebyl faulován i když to celé vypadalo jako faul na něj.

27

Centr do pokutového území trochu nejistě mimo něj vyráží brankář Riegler.

25

Do ofsajdové pasti byl vystaven Alon Turgeman.

23

Klein si u postranní čáry v pohodě poradil s aktivním Haasem.

22

První střela byla zablokovaná bránícím hráčem, následnou druhou již z branky musel vytěsnit na rohový kop brankář Pentz.

21

Při zakončení nebyl úspěšný ani Maximilian Sax.

20

Fanoušci Austrie mají za to, že brankář Riegler vše jen simuloval.

19

Riegler zkrotil skákavý míč a pak byl zbytečně dohrán skluzujícím Monscheinem.

18

Ani Monschein si se svou střelou levačkou nevedl o mnoho lépe.

17

Domácímu hráči se střelecký pokus z voleje vysloveně nepovedl a šel daleko mimo branku soupeře.

16

Další přímý kop pro Sankt Pölten ve středu hřiště.

15

Žlutou kartu dostává James Jeggo (FK Austria Vídeň).

15

Viděli jsme několik ostrých soubojů za sebou.

14

První rohový kop pro SKN Sankt Pölten.

14

Manuel Haas napálil míč po provedeném autu do spojnice břevna s tyčí!

13

Kontr hostí ze Sankt Pöltenu končí pouze autovým vhazováním.

12

Přímý kop Austrie se pozdrží, protože jsou na hrací ploše hned dva míče což nevyhovuje fotbalovým pravidlům.

11

Další míč byl zpacifikován pevnou obranou SKN Sankt Pölten.

10

Rázný odkop míče do autu řeší situaci Sankt Pöltenu.

8

Ve středu hřiště dlouze kombinují s míčem na kopačkách fotbalisté Austrie Vídeň.

7

Proti konsolidované obraně mají problém se prosadit hráči Austrie.

6

Austria má aktivnější začátek utkání, leč brankovou příležitost si zatím nevypracovala.

5

Z velkého úhlu se netrefil do brankového prostoru Monscheina.

4

Obrana Sankt Pöltenu uhlídala sprintujícího Maximiliana Saxe, který se chtěl dostat jako první k míči.

3

Centr z levé strany vyboxoval mimo pokutové území do bezpečí brankář Riegler.

2

Ve středu hřiště si hráč Sankt Pöltenu pomohl v souboji nedovoleným zákrokem.

1

První průnik Austrie po levé straně hřiště končí pouze za brankovou čárou a výkopem Rieglera od své branky.

1

Austria Vídeň nastoupí ve fialových dresech, SKN Sankt Pölten ve žlutých barvách.

FK Austria Vídeň: Pentz – Turgeman, Cuevas, Igor – Klein (C), Jeggo, Schoissengeyr, Borkovic – Sax, Monschein, Prokop.
Náhradníci: Kos – Gluhakovic, Martschinko, U. Matić, Demaku, Edomwonyi, Sarkaria.

SKN St. Pölten: Riegler – Petrović, Ambichl, Luan – Haas, Balič, Luxbacher, Ljubicic, Ingolitsch – Mislov, Schütz.
Náhradníci: Vollnhofer – Mugamedbegovic, Schnürer, Drescher, Bajrami, Vucenovic.

Rozhodčí: Eisner – Trampusch.
Poslední utkání Austria Vídeň:

Austria Vídeň – LASK Linz 2:2 (1:1)

Branky: 41. a 79. Monschein – 22. a 50. Klauss

Austria: Pentz – Klein, Madl, A. Grünwald, Igor, Martschinko (82. Cuevas) – Sax, U. Matić (71. Turgeman), Jeggo, Prokop (61. Schoissengeyr) – Monschein.
Poslední utkání SKN Sankt Pölten:

SKN Sankt Pölten – Salzburg 1:1 (0:1)

Branky: 65. Gartler (penalta) – 33. Prevljak (penalta)

ČK: 3. Ulmer (Salzburg)

Sankt Pölten: Riegler – Luan, Ambichl, Petrović – Ingolitsch (61. Vucenovic), Rasner (81. Mislov), Luxbacher, Balič, Haas – Schütz (81. Bajrami), Gartler.

Sankt Pölten – Mattersburg 0:1
V dalším kole ve skupině o titul se střetne FK Austria Vídeň (6) s nedalekým SKN Sankt Pölten (4). Navíc oba celky v tabulce dělí pouze tři body.