Italský pohár

AC Milán – S. S. Lazio

0:1

konec (0:0)

24.04.2019, 20:45 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst) • Semifinále • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 2.66 3.14 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Lazio postupuje do finále, v němž se utká s lepším z dvojice Atalanta Bergamo – Fiorentina, jejichž první zápas skončil přestřelkou 3:3 a podobně atraktivní souboj se dá čekat také zítra, kdy je na programu odveta. (22:50:25)
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 2:10. Střely mimo: 4:4. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 11:10.
Lazio mělo od pětačtyřicáté minuty drtivou převahu a vítězí tak zcela zaslouženě, ba naopak hosté ještě měli celou řadu šancí k dalším brankám, ale buď netrefovali zařízení, nebo je vychytal skvělý Pepe Reina.
Dobojováno! Fotbalisté Lazia Řím díky jediné brance celého semifinálového dvojzápasu postupují do finále Coppa Italia, když o postupu Lazia rozhodl v 58. minutě dnešní odvety Joaquín Correa po nezvládnutém rohovém kopu soupeře a následném rychlém brejku Lazia.

90+3

90+3

Kessieho nepřesná přihrávka vyburcovala domácí příznivce k pískotu, to fotbalisté Lazia už se u své střídačky rovnají k oslavám vítězství.

90+1

Rozhodčí Mazzoleni oddaluje postupovou radost Lazia o tři nastavené minuty. Tady už je AC Milán zcela bez šance vzhledem k tomu, co se děje na trávníku.

90

90. Hrubku Musacchia nedokázal potrestat Ciro Immobile.

90

Domácí už snad závěr zápasu úplně vypouštějí, neboť Musacchio se dopustil katastrofální hrubky při rozehrávce a vysunul Immobileho do rychlého brejku, hostující kanonýr ale nepřekonal skvělého Pepeho Reinu!

89

Hosté od praporku rozehráli nakrátko a vodí si míč po útočné polovině.

88

Lazio už se baví fotbalem, Immobile se tentokrát v pokutovém území ke střele neprokličkoval, vybojoval ale rohový kop.

87

Rohový kop Calhanogla hledal před brankou Bakayoka, ten byl pokryt hostujícími zadáky.

85

Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Badelj.

83

83. Ciro Immobile v obrovské šanci přestřelil.

83

Parolo připravil čistou gólovku pro Cira Immobileho, ten ale z ideální pozice přestřeluje!

81

Laxaltův vysoký centr se neujal, domácí se marně snaží prosadit.

80

Immobile si v hloubi útočné poloviny zpracoval dlouhý nákop ze středu pole, u pokutového území pak míč na svých kopačkách neudržel.