Španělská LaLiga

Espanyol Barcelona – Celta de Vigo

1:1

konec (1:0)

24.04.2019, 20:30 • RCDE Stadium, Cornellà de Llobregat • 34. kolo • Michal Raška

Tipsport: 2.09 3.66 3.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:25:13)
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 6:9. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 15:7.
Je konec. Dnešní utkání nakonec skončilo smírně 1:1.
Začátek utkání nám přinesl velké šance, ale gólu jsme se nedočkali. Ten ale nakonec padl ve 32. minutě, když se parádně z voleje prosadil Wu Lej. Ke konci poločasu si domácí chtěli vymodlit penaltu, ale tu rozhodčí neodpískal.
Na začátku druhé půle si Celta Vigo vypracovala velkou šanci, ale ta brankou neskončila. v 72. minutě se už ale hosté dočkali, když se prosadil Gomez. Posléze byli hosté o něco lepším týmem, ale gól už nepadl.

90+4

90+3

Hostující hráč se provinil pouze faulu.
Dnešní utkání sleduje 15 680 diváků.

90+2

Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Iago Aspas, přichází Gustavo Cabral.

90+1

Domácí se dostali dopředu po pravé straně, ale následný centr byl zblokován a následuje tak rohový kop.

90

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89

Posléze navíc přišel faul z domácí strany a u balónu tak bude Celta.

88

Espanyol drží míč na polovině hřiště, ale směrem dopředu to není nic nebezpečného.

87

Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Borja Iglesias, přichází Facundo Ferreyra.

86

Pione Sisto se dostal do zakončení, ovšem jeho pokus letěl vedle brány.

85

Pokus hostujícího hráče uvnitř vápna byl zblokován, ale Celta pokračuje v útočném tažení.

83

Nyní se faulem provinil Lobotka ve středu hřiště, ale vše se obešlo bez žluté karty.

82

K přímému kopu se postavil Aspas, ale jeho pokus letěl pouze nad bránu soupeře.

81

Roca poslal Aspase k zemi a uviděl tak jasnou žlutou kartu a Celta získala přímý kop z dobré pozice.

80

Je před námi posledních deset minut základní hrací doby a stav je stále 1:1.

79

Espanyol se nyní ubránil útoku Celty, ale je pod tlakem i nadále a Diego López nyní předvedl důležitý zákrok.

1:1

konec (1:0)

Branky: 32. Lej (Roca) – 72. Gómez (Aspas)

Karty:   39. Granero (ESB), 81. Roca (ESB) – 41. Yokuşlu (CVG)

Espanyol Barcelona: Diego López – Javi López (C), Hermoso, Naldo (67. Ó. Duarte), Vilà – Melendo, Roca, Darder, Granero (76. Sergio García) – Iglesias (87. Ferreyra), Lej.
Náhradníci: Roberto – Ó. Duarte, Ferreyra, Sergio García, Pedrosa, Puado, V. Sánchez.

Celta de Vigo: Blanco – Mallo (C), Costas, Hoedt, Olaza – Boudebouz (78. Hjulsager), Lobotka, Yokuşlu (66. Sisto), Jozabed – Aspas (90+2. Cabral), Gómez.
Náhradníci: S. Álvarez – Cabral, Beltrán, Hjulsager, M. Jensen, Sisto, K. Vázquez.

Rozhodčí: Alberto Undiano Mallenco – Roberto Alonso Fernández, José Matías Caballero

Diváci: 15 680