Španělská LaLiga

Levante UD – Real Betis

4:0

konec (2:0)

24.04.2019, 21:30 • Estadio Ciudad de Valencia, Valencia • 34. kolo • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.48 3.65 2.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (23:25:48)
Držení míče: 29 % : 71 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 2:4. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 9:15.
Je konec! Levante zvládlo dnešní duel s Levante a po vítězství 4:0 si vylepšilo své záchranářské vyhlídky! Levante vstoupilo do utkání velmi dobře a hned první šanci využil José Campaña! Poté se hra trošičku uklidnila, ale ve 33. minutě si hostující brankář srazil do sítě centr z rohového praporku. Levante dokonce přidalo i třetí zásah, ale branka kvůli ofsajdu neplatila. Ve druhé půli pokračovalo Levante v dobrém výkonu a José Luis Morales přidal z penalty třetí branku! Deset minut před koncem navíc zahrávali domácí přímý kop, po kterém napsal gólovou tečku Coke.

90+3

90+2

Hra je přerušena! Jeden z fotbalistů Betisu zůstává sedět na trávníku a potřebuje ošetření. Domácí alespoň nasbírají další cenné vteřinky.

90+1

Nastavují se tři minuty!

90

Aïssa Mandi uvolnil Sidneiho přihrávkou na pravé křídlo. Druhý jmenovaný poté odcentroval do šestnáctky, ale domácí brankář jeho pobídku schoval do rukavic.

89

Do rozehrávky Levante se zapojil také brankář Aitor Fernández. Gólman domácího mužstva nakopl míč na pravou stranu, kde Levante vybojovalo vhazování.

88

Andrés Guardado si naběhl na oblouček za obranu domácího celku, dostal se do pokutového území, jenže zakončením z ostrého úhlu brankáře nepřekvapil.

87

Hráči Betisu by se už nejraději viděli v šatně. Hráčům v zelených dresech se nyní nedaří ani při postupné kombinaci na vlastní polovině.

86

Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází José Campaña, přichází Chema.

85

Branka nakonec platí! Coke se za hranicí ofsajdu nepohyboval!

85

Tak pozor! Rozhodčí si prohlíží celou situaci u obrazovky! Podle všeho to bude nesmírně těžké a těsné rozhodnutí.

84

Sudí ještě na videu zkoumá možné ofsajdové postavení autora čtvrté branky domácího celku.

82

82. COKE - 4:0

82

Levante právě vstřelilo branku!
Domácí Levante přidává i čtvrtý zásah! Rozehrávky přímého kopu se ujal Enis Bardhi, který krásným centrem našel rozběhnutého COKEHO, který překonal hostujícího brankáře!

81

Morales sprintoval do pokutového území, jenže Wilfrid Kaptoum jej zastavil nedovoleným zákrokem. Levante má k dispozici další standardní situaci.

80

Hra je přerušena! Střídající hráč domácího Levante Dwamena zůstává po souboji ležet na vlastní polovině a drží se za hlavu. Uvidíme, zda duel dohraje.

4:0

konec (2:0)

Branky: 9. Campaña (Remeseiro), 33. Pau López (vla.), 57. Morales (pen.), 82. Coke (E. Bardhi)

Karty:   29. N. Vukčević (LVN) – 27. Sidnei (RBE), 62. Mandi (RBE)

Levante UD: Aitor Fernández – Coke, Vezo, Rober – Jason, E. Bardhi, N. Vukčević (67. Simon), Campaña (86. Chema), Toňo – B. Mayoral (78. Dwamena), Morales.
Náhradníci: Olazábal – Martí, Pedro López, Simon, Dwamena, Chema, Luna.

Real Betis: Pau López – Mandi, Bartra, Sidnei – Emerson (46. Joaquín), Canales (72. Lainez), Guardado, Kaptoum, Firpo – Morón, León (61. Tello).
Náhradníci: Robles – Jesé, Joaquín, Javi García, Guerrero, Lainez, Tello.

Rozhodčí: Jaime – Bueno, Tresaco