2:1

konec (1:0)

24.04.2019, 16:30 • Partizán Bardejov • 25. kolo • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 1.9 3.5 3.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Napínavý záver celého merania síl, šťastnejší sú hráči Bardejova, ktorí si urvali triumf 2:1, čím si pomohli aj v boji o záchranu. Dubnici zostávajú len oči pre plač, nováčik sa v tabuľke mierne prepadne. (18:27:49)

Štatistiky na konci stretnutia:

Strely na bránu – 6:7.
Strely mimo bránu – 13:12.
Rohové kopy – 8:7.

90+4

90+4

Asi posledná akcia duelu, nováčik vhadzuje na útočnej polovici.

90+3

Lopta je ďaleko od domácej brány, Dubnica ale ešte bude mať pár sekúnd navyše k dobru.

90+1

Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Martin Dupkala, prichádza Lukáš Micherda.

90+1

Nadstavujú sa tri minúty.

90

Bardejov dal gól! Neskutočná zápletka, Partizán sa ujíma vedenia doslova v hodine dvanástej! Hrdinom sa s veľkou pravdepodobnosťou stane MICHAL HORODNÍK.

88

Oba celky si to zopakovali aj teraz, ide nám do tuhého.

86

Považania taktiež míňajú bránu Čikoša-Pavlička.

85

Strelecký pokus spoza šestnástky mieri vedľa. Vykopávať sa bude od bránky hostí.

84

Žltú kartu dostáva Roman Častulín (FK Dubnica).

84

Siedmy rohový kop Dubnice sa skončil malým fiaskom. Tak čo, skončí sa tento zápas deľbou bodov, alebo si niekto uchmatne plný zisk v záverečných minútach?

83

Štatistiky na konci 82. minúty:

Strely na bránu – 5:7.
Strely mimo bránu – 12:10.

81

Dubnica dala gól!
Obrana Bardejova nevydržala nátlak a inkasuje! Nezostáva nám ani desať minút do konca a môžeme začínať od nuly. Kto iný by mal spasiť Dubnicu, ak nie MILADIN VUJOŠEVIĆ.

80

Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Denis Knižka, prichádza Filip Buček.