Nizozemská Eredivisie

NAC Breda – Feyenoord Rotterdam

0:4

konec (0:2)

24.04.2019, 20:45 • Rat Verlegh Stadion (Breda) • 32. kolo • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 6.52 4.77 1.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to dnes vše. Děkuji, že jste zápas sledovali a na viděnou. (22:44:14)
Držení míče: 31 % : 69 %.
Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 2:10. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 6:6.
Nakonec se potvrdilo to, co jsem říkal o poločasové pauze. Breda hru nezměnila, Feyenoord opět válel a nasázel ještě další dva fíky. Jeden po hezké akci a druhý z přímého kopu. Jak jsem tedy zmiňoval, debakl je na světě. Breda zůstává na poslední příčce.

90+4

90+3

Hosté opět zkouší útočit, ale na hráče s míčem se vždy vrhá několik obránců. Nejde to dále.

90+2

Následující slibná šance Bredy neskončila ani střelou.

90+1

Domácí ve snaze co nejrychleji odkopnout balón co nejdále dopředu chybovali a tak se do útoku dostal opět Feyenoord. Míč byl poslán mimo.

90

Nastavuje se podle očekávání delší čas, a to ještě celé 4 minuty.

89

Ještě další šance nastala nyní, kdy se Feyenoord tlačil do pokutového území, ale jeden z hráčů si míč nadhodil a protihráč ho odstavil tělem.

88

Hosté by hru rádi dohráli na útočné polovině. Nyní zkusili další branku přidat ve skluzu, ale míč šel mimo.

87

Hosté nyní málem vstřelili pátou branku. Proti nakonec přece jen byla levá tyč van Leerovy branky. Míč se ještě odrazil na kopačky hostů, ale nevzešlo už nic.

85

Jeden rohový kop ještě zkusili hráči, oblékajíc žluté barvy. Jenže ho poslali úplně za branku.

83

Dokonce i držení míče už u Bredy přesáhlo 30 procent, což je o 10% více, než v prvním poločase.

82

Hosté už dovolují Bredě se trochu rozehrát, když už vlastně o nic nejde. Snaží se jen pomoci gólmanovi udržet čisté konto. To se jim podaří s největší pravděpodobností.

81

Nyní se už cca 2 minuty u vápna hostů drží Breda, ojedinělý úkaz, který vidíme poprvé za zápas.

79

Opakovaný rohový kop byl již zahrán nakrátko, jenže domácí míč ukradli a vydali se naproti.

78

Hosté opět vytěžili rohový kop, rozehráli ho přímo do "boxu", ale odtud putoval míč opět za čáru.

77

Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Orkun Kokcu, přichází Luis Sinisterra.