Polská Ekstraklasa

Pogoň Štětín – Lechia Gdańsk

3:4

konec (0:0)

24.04.2019, 18:00 • Stadion Miejski im. Floriana Krygiera, Szczecin • O titul • Michal Raška

Tipsport: 2.34 3.03 3.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:07:03)
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 9:6. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 11:13.
Máme za sebou neskutečný zápas, který nakonec zvládl Lechia Gdańsk a vyhrál na půdě Štětína 4:3, i když byl stav po poločase bezgólový! Domácí dvakrát ztratili vedení a Gdańsk tak předvedl něco neskutečného! Druhý poločas byla obrovská reklama na fotbal.

90+8

90+8

Ovšem nyní ještě přišel faul z hostující strany a Štětín tak získal volný kop.

90+8

Lechia Gdańsk získala autové vhazování na své polovině a čas už hlavně díky ošetření přesáhl tři minuty nastavené doby.

90+7

Následně skončil míč jen v zámezí vedle domácí svatyně a Jakub Bursztyn tak má odkop od své brány.

90+7

Posléze hosté drželi míč u rohového praporku a nakonec získali další aut.

90+6

Po chvíli se Gdańsk dostal ke střele, ale Jakub Bursztyn jí vyrazil do zámezí a následuje rohový kop.

90+6

Pokus hostujícího hráče z přímého kopu sice letěl na bránu, ale domácí brankář ho vyrazil a následně hosté získali autové vhazování.

90+5

Nakonec Kamil Drygas uviděl za tento ostrý zákrok pouze žlutou kartu a může být hodně rád.

90+4

Hostující hráč je ošetřován na hrací ploše, ale sudí zatím nevytáhl ani žlutou kartu a pravděpodobně se radí s videorozhodčím.

90+3

Domácí hráč se provinil tvrdým skluzem, za který by mohl vidět i červenou kartu!

90+2

Hostující brankář už je na nohou a lékař dal znamení, že je v pořádku, ovšem nějaký ten šrám si Dušan Kuciak z tohoto utkání odnese.

90+1

Na centr domácích si vyskočil brankář Dušan Kuciak, který se ovšem při dopadu zranil a na hřiště jsou povolání lékaři.

90

Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

89

Gdańsk právě vstřelil branku!
Tak tohle je naprosto neskutečné, jelikož hosté jdou zpět do vedení! Domácí hráč přišel o balón ve středu hrací plochy a následně byl vyslán do protiútoku ARTUR SOBIECH, který si se zakončením poradil skvěle a svou střelu umístil k pravé tyči! Gdańsk tak vede na půdě Štětína 4:3!

88

Útok domácích skončil v moci brankáře Kuciaka, který poslal okamžitý výkop na útočníka, ale ten se k míči nedostal.

87

Hosté poslali dobrý centr do vápna, ale ten byl nakonec přetažený.

3:4

konec (0:0)

Branky: 52. Walukiewicz, 80. Kozulj, 83. Kozulj – 71. Sobiech (pen.), 73. Michalak, 84. Lipski, 89. Sobiech

Karty:   24. Stec (POG), 36. Podstawski (POG), 90+5. Drygas (POG) – 67. Mladenović (LGD), 79. Sobiech (LGD)

Pogoň Štětín: Bursztyn – Bartkowski, Walukiewicz, Malec, Matynia – Podstawski (77. Hostikka), Drygas, Stec (46. Majewski), Kozulj – Kowalczyk, Buksa (46. Benyamina).
Náhradníci: Załuska – Nunes, Guarrotxena, Majewski, Hostikka, Żyro, Benyamina.

Lechia Gdańsk: Kuciak – Mladenović, Augustyn, Nalepa, Fila – Łukasik, Lipski, Kubicki, Haraslín (72. Żukowski) – Michalak (86. Vitoria), F. Paixão (56. Sobiech).
Náhradníci: Alomerović – Nunes, Vitoria, Michał Mak, Sopoćko, Żukowski, Sobiech.

Rozhodčí: Dobrynin Z.

Diváci: 4 155