0:2

konec (0:1)

24.04.2019, 17:00 • 33. kolo • Tomáš Němec

Tipsport: 3.43 4.3 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec, šťastnější je tým Loko Vltavín, který si z Písku odváží tři body. Domácí hráči s přibývajícím časem přidávali na aktivitě a vyrovnání bylo blízko. Rozhodující moment přišel v 88. minutě, kdy se po brejku hlavou prosadil Láncz. To je pro tuto chvíli vše. Přeji hezký večer. (19:00:50)

90+3

90+2

Ani z rohového kopu se domácí hráči nedokázali prosadit.

90+1

Po volném kopu budou mít domácí k dispozici ještě rohový kop.

90+1

Marka Hovorku vystřídal Josef Šmalcl.

90

Nastavovat se budou dvě minuty.

89

Taktické střídání Vltavína. Z trávníku odešel Carlo Maria Maione. Na poslední minuty si zahraje Jan Špaček.

88

88. LÁNCZ - 0:2

88

Vltavín právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto. Čerstvý Zoubek předvedl sólo přes celé hřiště. Poté křížným centrem vyzval ke skórování LUKÁŠE LÁNCZE, který hlavou zamířil přesně ke vzdálenější tyči – 0:2.

87

Uvíra hlavou odvracel další nebezpečí.

85

Ze hřiště odchází střelec jediné branky – Lukáš Veselý. Na poslední minuty se do hry zapojí David Zoubek.

84

Sigmund nedokázal zastihnout balón na hrací ploše.

83

Po rohovém kopu se do zakončení hlavou dostal Pinc, ale zamířil příliš vysoko.

82

Benetka centroval do pokutového území, kde zasáhl Podzimek.

80

Veselý mohl zvýšit vedení hostů, ale v dobré pozici zamířil nad horní tyč.

79

Hanzlík z rohového kopu žádného spoluhráče nenašel.

76

Pro dnešek má odpracováno Jakub Held, kterého na hřišti vystřídá Jan Sigmund.

75

Vladimíra Valíčka na trávníku vystřídal Dominik Tichý.

73

Ratkovič elegantně prošel přes dva hráče Vltavína a dostal se do zakončení. Radost domácímu týmu překazil Láncz, který těsně před brankovou čárou zastavil prudkou střelu Ratkoviče.