24.04.2019, 17:00 • 33. kolo • Tomáš Němec

Tipsport: 3.43 4.3 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+1

Marka Hovorku vystřídal Josef Šmalcl.

89

Taktické střídání Vltavína. Z trávníku odešel Carlo Maria Maione. Na poslední minuty si zahraje Jan Špaček.

88

88. LÁNCZ - 0:2

88

Vltavín právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto. Čerstvý Zoubek předvedl sólo přes celé hřiště. Poté křížným centrem vyzval ke skórování LUKÁŠE LÁNCZE, který hlavou zamířil přesně ke vzdálenější tyči – 0:2.

85

Ze hřiště odchází střelec jediné branky – Lukáš Veselý. Na poslední minuty se do hry zapojí David Zoubek.

80

Veselý mohl zvýšit vedení hostů, ale v dobré pozici zamířil nad horní tyč.

76

Pro dnešek má odpracováno Jakub Held, kterého na hřišti vystřídá Jan Sigmund.

75

Vladimíra Valíčka na trávníku vystřídal Dominik Tichý.

73

Ratkovič elegantně prošel přes dva hráče Vltavína a dostal se do zakončení. Radost domácímu týmu překazil Láncz, který těsně před brankovou čárou zastavil prudkou střelu Ratkoviče.

69

... současně dochází ke změně i v domácím týmu. Václava Hrachovce vystřídá Tomáš Pecka.

69

Hosté střídají. Františka Myslivečka na hřišti nahradí Jakub Eichler.

67

František Mysliveček byl v osobním souboji příliš důrazný a hlavní sudí vytahuje žlutý kartonek.

61

V domácím týmu dochází k prvnímu střídání. Ze hry odešel Antonín Presl, do hry se zapojil Andrija Ratkovič.

57

Presl měl na kopačce vyrovnávající gól, když uháněl sám na brankáře. Koblenc ze souboje tváří v tvář dokázal vyrazit pozemní střelu na rohový kop.

46

Písek vstoupil do druhé půle s dvěmi změnami v sestavě. Na lavičce náhradníků zůstali Martin Held a Tomáš Ulbrich. Do hry se zapojili Tomáš Benetka a Roman Vávra.

43

Voráček dostává žlutou kartu.

35

Pohotový zákrok Koblence, který vyrazil střelu soupeře nad horní tyč.

30

30. VESELÝ - 0:1

30

Hosté se dostávají do vedení. Po centrovaném balónu se do zakončení hlavou dostal Uvíra, který zamířil do tyče. Balón se poté odrazil na volného LUKÁŠE VESELÉHO a ten hlavou překonal píseckého brankáře – 0:1.