Play-off Chance ligy

VHK ROBE Vsetín – HC Energie Karlovy Vary

2:5

konec (0:1, 1:3, 1:1) Stav série: 0:4

04.03.2018, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Čtvrtfinále • Jan Tajzler (@HonzaTajzler)

Tipsport: 3.62 4.4 1.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

53:58

Valaši jsou v tlaku a z toho pramení faul karlovarského Martina Kohouta, jenž odchází na trestnou lavici za hákování.

47:47

Znovu se vylučuje, tentokrát na straně Karlových Varů proti pravidlům se provinil Petr Stloukal a fasuje dvě minuty za hákování.

45:38

Další vyloučení na straně Vsetína, tentokrát putuje na trestnou lavici Tomáš Frolo, dvě minuty za držení.

42:27

Vsetín se bude muset opět bránit, dvě minuty za hákování obdržel David Březina.

39:12

Karlovy Vary si zahrají dvojnásobnou početní výhodu. Rozhodčí trestá Vsetín za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvouminutový trest odsedí Petr Beránek.

38:27

Rozhodčí posuzuje Kucharczykovo počínání jako přestupek proti pravidlům a uděluje mu trest za napadení. Vsetínští se ještě dožadují vyloučení karlovarského brankáře, protože vyhozený kotouč z jeho hole skončil v ochranné síti, ale marně. Přesilovou hru si zahrají znovu hosté.

32:47

Přesilová hra Vsetína opět končí předčasně, dvě minuty za nedovolené bránění fasuje Radim Kucharczyk, kterému se udělení trestu vůbec nelíbilo a jakoby se snažil Šenkeříkovi říct, aby se přiznal k tomu, že k přestupku proti pravidlům nedošlo. To už však nic nezmění na tom, že nás čeká hra ve čtyrech na obou stranách, která bude trvat minutu a čtyři vteřiny k tomu.

31:49

Přesilová hra pro Vsetín, dvě minuty za sekání fasuje Martin Kohout.

26:50

Valaši budou moct usilovat o kontaktní branku, Novotnému to tentokrát s jeho holí nevyšlo a kotouč vyhodil mimo ledovou plochu, za což pochopitelně následuje trest za zdržování hru.

21:07

Přesilová hra Vsetína končí, dvě minuty za podražení fasuje Jiří Karafiát. Po jedenácti vteřinách začne početní výhoda hostů.

19:19

Přesilová hra pro Vsetín, menší trest za hákování odsedí Michal Plutnar.

09:17

Přesilová hra tentokrát pro Vsetín, dvě minuty za nedovolené bránění fasuje Šenkeřík.

05:10

Karlovy Vary si zahrají první přesilovou hru v dnešním utkání, dvě minuty za vysokou hůl pro vsetínského Reného Kajabu.

2:5

Branky a nahrávky: 27. Březina (Protasenja), 50. Holomek (Kucharczyk) – 2. Kovačevič (Kohout), 21. Gorčík (Tuominen), 22. Plutnar (T. Rachůnek, Balán), 35. Flek (T. Rachůnek), 59. T. Rachůnek

VHK ROBE Vsetín: Jekel (22. Šurý) – Teper, Janáček, Slováček, D. Krenželok (A), Frolo, Holomek, Žák – Protasenja (C), Kucharczyk, Březina – Markovič (A), Kopta, P. Beránek – Šilhavý, Karafiát, Vávra – Hořanský, Pokorný, Kajaba.

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Podlipnik, Šenkeřík, Plutnar, M. Rohan (A), Kovačevič, J. Tomeček – T. Rachůnek (A), Balán, Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – Gorčík, Skuhravý (C), Osmík – Vrdlovec, Tuominen, O. Beránek – Šik.

Rozhodčí: Čech, Fiala – Kotlík, Polák