Play-off Chance ligy

HC Energie Karlovy Vary – VHK ROBE Vsetín

5:0

konec (1:0, 3:0, 1:0) Stav série: 2:0

28.02.2018, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Čtvrtfinále • Kamila Stříteská Ströer

Tipsport: 1.45 5.4 4.99 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

I druhý domácí zápas vyhrály Karlovy Vary. Ve třetí třetině se ještě prosadil Jakub Flek v přesilové hře. Energetici tak odjíždějí na Vsetín za stavu série 2:0.

Ode mne je to pro dnešní večer vše, loučí se s vámi Kamila Ströerová. (19:57:01)

59:31

Valaši hrají v plném počtu.

59:09

Vsetín se spíše snaží utkání dohrát.

58:45

Karlovarští ještě nevzdali naděje na vstřelení dalšího gólu.

58:17

Dva menší tresty Frola (VSE) vypršely, nyní pokračuje jeho desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

58:03

Do konce utkání zbývají dvě minuty.

57:36

Za držení si vysloužil dvě minuty Daniel Krenželok (VSE).
Dnešní utkání sleduje 2842 diváků.

56:44

V útoku se drží karlovarský celek.

54:17

Tomáš Frolo (VSE) si vysloužil dvojitý menší trest za hrubost a ještě k tomu inkasoval 10 minut za nesportovní chování. Ondřej Beránek (KVA) získal také dvojitý menší trest hrubost a jako bonus osobní trest za hrubost.

54:17

Ondřej Beránek si moc nerozuměl s Tomášem Frolem. Došlo k menší potyčce.

53:58

Domácí bombardují branku hostů střelami.

53:50

Hosté hrají v plném počtu.

53:09

Domácí hrají v plném počtu.

52:37

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Výborná souhra domácích hokejistů v přesilové hře. Po střele Plutnara se kotouč odrazil k Rachůnkovi, který u druhé tyče viděl volného JAKUBA FLEKA. Ten se trefoval do úplně prázdné brány. Asistence: Tomáš Rachůnek, Michal Plutnar.

51:46

Vzápětí na trestnou lavici míří Tomáš Frolo (VSE), ten bude pykat dvě minuty za nedovolené bránění. Spolu s ním však odchází Jaroslav Markovič (VSE) za podražení.

51:41

Kovačevič střelou z mezikruží trefil jen plexisklo za Šurým.

51:20

Hosté se dostávají do útočné třetiny, ovšem vzápětí jsou vypuzeni domácí obranou.

5:0

Branky a nahrávky: 20. Gorčík (Kovačevič, Skuhravý), 21. T. Rachůnek (Flek), 30. Tuominen (Gríger, O. Beránek), 39. O. Beránek (Gríger, Tuominen), 53. Flek (T. Rachůnek, Plutnar)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Sičák (A), Šenkeřík, M. Rohan (A), Plutnar, Podlipnik, Kovačevič, Bernáth – T. Rachůnek, Vrdlovec, Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – Osmík, Skuhravý (C), Gorčík – O. Beránek, Tuominen, Gríger.

VHK ROBE Vsetín: Jekel (30. Šurý) – Teper, Dundáček, Slováček, Janáček, Frolo (A), Holomek, D. Krenželok – Vrána, Podešva, Karafiát – Březina, Kucharczyk (A), Protasenja – P. Beránek, Kopta, Markovič (C) – Hořanský, Šilhavý, Vítek.

Rozhodčí: Kašík, Petružálek – Štofa, Beneš