NHL

Pittsburgh Penguins – New York Islanders

3:2

po prodl. (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)

03.03.2018, 23:00 • PPG Paints Arena, Pittsburgh • Kryštof Severa (@KrystofSevera)

Tipsport: 1.64 4.35 4.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání:
Dominik Simon (PIT) 0+1, 2 střely, čas na ledě 11:22 (01:45:31)
1. Sidney Crosby (PIT) 1+0
2. Derick Brassard (PIT) 1+0
3. Christopher Gibson (NYI) 47 zák., 3 góly, 94,0%
Je konec! Neuvěřitelně zajímavý duel mezi Penguins a Islanders je u konce. Domácí měli celý duel neuvěřitelnou střeleckou převahu (50 – 27), ale branka né a né přijít. Duel musel dokráčet za stavu 2:2 do prodloužení, kde hosté promarnili přesilovou hru a na druhé straně rozhodl 72 vteřin před koncem prodloužení Sidney Crosby.

63:48

63:48 Sidney CROSBY - 3:2

63:48

Pittsburgh právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto! Další brejk už Penguins vyšel a kdo jiný než kapitán tučňáků, SIDNEY CROSBY měl rozhodnout! Klíčový centr domácích vzal přečíslení na sebe a chirurgicky přesnou střelou uzavřel gólový účet dnešního večera! Asistence: Justin Schultz, Kris Letang.

63:27

Domácí již v plném počtu a málem bylo rozhodnuto! Sheary nabil Crosbymu před odkrytou klec, ale trefil jen tyčku!

62:59

Oba celky prostřídaly a přesilovka pomalu končí.

62:37

Opět tvrdá střela Tavarese, tentokrát Jarry vyráží a obrana Pens vyhazuje.

62:15

Tavaresova dělovka minula domácí klec.

62:04

Domácí se snažili dostat puk ven z pásma, ale to se nepodařilo.

61:25

Leddyho rána z voleje trefila Jarryho do masky, ale následně letí puk ven z pásma.

61:25

Leddy se zamotal s pukem na ose hřiště a měl problém se zorientovat kde puk má.

61:15

Oddechový čas pro hosty.

61:15

Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Conor Sheary.

61:15

Pozor! Bude se vylučovat, domácí hráli ve čtyřech.

61:04

Kessel nabil Malkinovi, který vyprášil betony Gibsona.

60:43

Na druhé straně zahrozil Tavares, ale jeho pokus vyráží Jarry.

60:17

První akci si vytvořili domácí, ale Brassard s Crosbym nedokázali Gibsona ohrozit.

3:2

Branky a nahrávky: 39. Hörnqvist (Kessel, Malkin), 52. Brassard (Kessel, Simon), 64. Crosby (J. Schultz, Letang) – 2. Davidson (Jo. Bailey, Lee), 45. Lee (Tavares)

Pittsburgh Penguins: Jarry (DeSmith) – Dumoulin, Letang, Oleksiak, J. Schultz, Määttä, Ruhwedel – Guentzel, Crosby, Hörnqvist – Hagelin, Malkin, Rust – Simon, Brassard, Kessel – Kühnhackl, Sheahan, Sheary.

New York Islanders: Gibson (Halák) – Leddy, Boychuk, Davidson, Pelech, Hickey, Pulock – Lee, Tavares, Jo. Bailey – Beauvillier, Barzal, Eberle – Ladd, B. Nelson, Fritz – Wagner, Cizikas, Clutterbuck.

Rozhodčí: Chmielewski, Kozari – Kovachik, Murphy

01:11 NYI 0:1 Davidson (Jo. Bailey, Lee)
02:05 NYI 2 B. Nelson, hákování
13:30 PIT 2 Brassard, držení
37:38 NYI 2 Clutterbuck, vražení na hrazení
38:04 PIT 1:1 Hörnqvist (Kessel, Malkin)