04.03.2018, 17:45 • Palaonda Eiswelle • Nadstavba • Jakub Prchal (@jakubprchal)

Tipsport: 1.33 6.82 6.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Znojmu zároveň končí sezóna, v létě znovu na viděnou! (20:14:27)

Znojmo: 2
Střely na branku:

Bolzano: 28
Znojmo: 26
Je konec. Jediným střelcem v nájezdech se stal Mike Halmo a rozhodl tak o tom, že Bolzano vyhraje i poslední zápas nadstavbové části. Orli vedli po první třetině 3:0, přesto se musí spokojit pouze s jedním bodem.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Bolzano.

Samostatné nájezdy začínají.
O tom, kdo si ze zápasu vezme o bod více, prodloužení nerozhodlo. Čekají nás tedy samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:20

Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Bartoš – 2 min., podražení).

62:10

Gartner střílel z pravé strany, kotouč se zastavil v lapačce Marka Schwarze.

61:40

DeSousa měl možnost střílet z mezikruží, ale Lattner byl na správném místě a alespoň soupeře znejistil, takže zakončení nemělo žádné dobré parametry.

60:30

Petan přihrával zpoza branky na Micelliho, ten ale nedokázal trefit puk ideálně.

4:3

Branky a nahrávky: 28. Monardo (Oleksuk), 35. Frank (Frigo, Bernard), 40. Egger (Micelli, Smith), rozh. náj. Halmo – 15. Číp (Raška, Lattner), 19. Zajíc (Tejnor), 20. Špaček (Číp, Raška)