Play-off Chance ligy

HC Energie Karlovy Vary – VHK ROBE Vsetín

5:1

konec (1:0, 3:1, 1:0) Stav série: 1:0

27.02.2018, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Čtvrtfinále • Tomáš Hála (@tom_hala)

Tipsport: 1.46 5.0 5.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Karlovarští hokejisté ve třetí třetině přidali ještě jednu branku, Martin Osmík se podruhé radoval, a nakonec tak poměrně jasně ovládli dnešní utkání v poměru 5:1. Série pokračuje v KV Areně zítra v 17:30. Ode mě je to vše, děkuji za sledování. (20:04:10)

59:37

Puk za bránou Vsetína, hosté to ještě jednou zkusí.

58:56

Jedno střídání si dnes připíše i mladý obránce Bernáth, na poslední minuty nakonec dostal trochu prostoru.

58:27

Hosté to ještě zkusili v útočném pásmu, moc dlouho se tam ale nezdrželi.

57:29

Domácí se s pukem přesunuli do útočného pásma, v klidu si drží, toto už pro ně vypadá dobře.
Dnešní utkání sleduje 2786 diváků, velmi slabá návštěva v karlovarské KV Areně.

56:12

Vrdlovec našel před brankou Osmíka, který mohl dokonat hattrick, jeho teč ale nebyla přesná.

55:52

Hosté jen nahodili a Novotný se ujal rozehrávka, po mantinelu ale poslal puk mimo hřiště. Následuje poslední komerční přestávka.

55:14

Hosté se přesunuli do útočného pásma a snaží se si vytvořit tlak, domácí je ale hodně rychle napadají a nenechají je v klidu hrát.

53:52

To už hrají ale hosté zase v plném počtu a jestli chtějí se zápasem ještě něco udělat, museli by velmi rychle skórovat.

53:15

David Březina se v oslabení dostal do samostatného úniku, Filipa Novotného ale nedokázal z blízkosti překonat!

52:38

Vsetín drží takticky puk na svých holích, domácí fanoušky to ale moc netankuje, už pomalu začínají oslavovat, náskok mají veliký.

51:54

Kovačevič se svou dvoumetrovou hokejkou máchal s pukem prakticky po celém pásmu, najít ale volného spoluhráče se mu nakonec nepodařilo.

51:25

Petr Beránek (VSE) jako další v řadě oslabuje svůj tým, jde si odpočinout na dvě minuty za sekání.

51:19

Flek našel před bránou Rachůnka, který se dokázal uvolni obránci, zakončení měl ale na dlouho hůl a o kousíček minul!

50:32

Kopta dojížděl kotouč před Novotným a domácímu brankáři dopřál lehčí spršku. To se samozřejmě nelíbilo Sičákovi, který si to s ním jel hned vyřídit. Kromě menší strkanice se ale nic nestalo.

50:09

Čárový sudí tak dlouho signalizoval ofsajd, až musel hru přerušit a posoudit ofsajd jako úmyslný. Hra se tak stěhuje před Horčičku.

5:1

Branky a nahrávky: 14. Osmík (Vrdlovec, Sičák), 21. Flek (Plutnar), 29. Podlipnik (O. Beránek, Vrdlovec), 36. Vrdlovec (Kohout, Kverka), 46. Osmík (Vrdlovec, Kovačevič) – 27. Teper (Protasenja)

HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Závorka) – Sičák (A), Šenkeřík, M. Rohan, Plutnar, Podlipnik, Kovačevič, Bernáth – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – O. Beránek, Kverka, Kohout – Tuominen, Skuhravý (C), Gorčík – Osmík, Vrdlovec, Gríger.

VHK ROBE Vsetín: Horčička (Šurý) – Teper, Dundáček, Slováček, Janáček, Frolo (A), Holomek, D. Krenželok – Vávra, Podešva, Šilhavý – Březina, Kucharczyk (A), Protasenja – P. Beránek, Kopta, Markovič (C) – Kajaba, Karafiát, Vítek.

Rozhodčí: Jan Doležal, Martin Grech – Ladislav Lučan, Roman Zídek