po prodl. (2:1, 0:0, 1:2 - 1:0) Stav série: 1:0

04.03.2018, 12:30 • Traktor Arena • Play-off • Lukáš Ureš

Tipsport: 2.3 3.8 2.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Stav série 1:0

Do utkání vstoupili lépe domácí hráči Traktoru, kteří si po první třetině odnesli těsné vedení 2:1. Už se zdálo, že po brance Vidella je rozhodnuto, ale Andrej Nestrašil na to měl jiný názor. Český útočník snížil opět na jednobrankový rozdíl během 26 vteřin a o necelé tři minuty později srovnal nenápadnou střelou Šiksatdarov.

Šťastnějším týmem byl přeci jen domácí Traktor Čeljabinsk, který se ujal vedení série 1:0 po přesné střele Vitalije Kravcova.

Česká stopa utkání

1. Pavel Francouz (CLJ); 93.18% (41/44); 67:23
2. Robin Hanzl (NIZ); (0+0), 3 střely, 22:37
3. Andrej Nestrašil (NIZ); (1+0), 3 střely, 18:10 (15:27:06)
Trenér Nižněkamsku se hodně rozčiluje. Kapitán hostí se snaží ještě vyreklamovat rozhodující branku Čeljabinsku.

67:23

67:23 Vitalij KRAVCOV - 4:3

67:23

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
O vítězí prvního utkání je rozhodnuto! Domácím hrdinou se stává VITALIJ KRAVCOV, který přesnou střelou rozvlnil síť za zády Ježova. Asistence: Nikita Nikitin a Igor Polygalov.

66:40

Šiksatdarov nyní dvěma pokusy ohrozil Francouze, který obě střely pouze vyrazil do velkého provozu před brankou.

65:30

Peňkovskij hledal před pravou tyčí Rybakova, ale tomu kotouč přeskočil čepel hole.

64:56

Gynge našel na středu pravého kruhu Šarova, ale přihrávka na něj byla příliš pomalá.

64:22

Jakuceňa střelou zápěstím orazítkoval tyč branky Nižněkamsku!

64:03

Hra se vrátí zpět před Ježova. Zakázané uvolnění Neftěchimiku.

63:53

Ježov zbytečně neriskuje a po zachycení střely Gyngeho přerušuje hru.

63:07

Spoustu sil má Everberg. Ten opět po zajetí na spodní část pravého kruhu zkoušel překonat Francouze skrytou střelou přes Nikitina.

62:32

Peňkovskij proti dvěma hráčům Nižněkamsku neudržel kotouč a domácí musí vyklidit útočnou třetinu.

62:00

Po sražené střele spěchá za pukem až do vlastní obranné třetiny Gustafsson.

61:49

Další střela Everberga z pravé strany šla přímo do lapačky Francouze.

61:26

Před levou tyčí byl zcela osamocený Everberg, který mohl rozhodnout o vítězství Nižněkamsku! Branku ale přestřelil.

61:07

Bryncev sbírá vyhozený puk ve středním pásmu a velmi rychle jej vrací zpět do útočné třetiny.

60:01

4:3

Branky a nahrávky: 7. Bailen (Kručinin), 9. Kručinin, 51. Videll (Szczechura, Gynge), 68. Kravcov (Nikitin, Polygalov) – 11. P. Kulikov (Avcin), 52. Nestrašil (Volgin, Everberg), 54. Šiksatdarov

Traktor Čeljabinsk: Francouz (Děmčenko) – Nikitin, I. Višněvskij, Šinin, Bailen, Borodkin, A. Petrov, Isajev – Jakuceňa, Polygalov, Kručinin – Gynge, Videll, Szczechura – Rybakov, Šarov, Peňkovskij – J. Petrov, Černikov, Šolochov – Kravcov.

Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (An. Makarov) – Piganovič, E. Gustafsson, Ugolnikov, Bryncev, Volgin, An. Sergejev, Fazylzjanov – Sexton, Filatov, R. Hanzl – Chajrullin, Nestrašil, Everberg – Jakimov, Šiksatdarov, Zdunov – Avcin, Arkalov, Šafigullin – P. Kulikov.

06:42 CLJ 1:0 Bailen (Kručinin)
08:59 CLJ 2:0 Kručinin
10:23 NIZ 2:1 P. Kulikov (Avcin)
21:13 CLJ 2 Szczechura, podražení
23:26 NIZ 2 Everberg, podražení
35:36 NIZ 2 Bryncev, hrubost
50:07 CLJ 3:1 Videll (Szczechura, Gynge)
51:33 NIZ 3:2 Nestrašil (Volgin, Everberg)