04.03.2018, 15:00 • Arena 2000 • Play-off • Michal Hladký (@michalxhladky)

Tipsport: 1.87 3.9 3.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká stopa v utkání
Jakub Nakládal (Jaroslavl) – 0 bodů, 2 střely, 21:18
Tomáš Kundrátek (Novgorod) – 0 bodů, 1 střela, 16:51 (17:21:05)
Je dobojováno! Domácí hráči brankou těsně před koncem rozhodli toto utkání, a navyšují tak vedení v této sérii na 2:0. Nutno podotknout, že hráči Lokomotivu to měli v třetí třetině zvláště obtížné, jelikož jejich soupeř byl jasně lepším týmem a udával tempo hry. Ke konci se již síly srovnal, a díky již výše zmíněné brance Kontioly vítězí v dnešním utkání 2:1!

59:42

Oddechový čas pro hosty.

59:42

Střela jen těsně minula prázdnou bránu, a tak se bude kvůli zakázanému uvolnění vhazovat před domácím brankářem.

59:00

Minuta do konce základní hrací doby a hosté to zkouší v šesti!

58:20

Jaroslavl právě vstřelila branku!
Tak to je odpověď na má slova! Střelu Kronwalla od modré čáry jemně tečoval PETRI KONTIOLA, který tak nejspíš rozhoduje dnešní utkání! Asistence: Kronwall

58:00

Dvě minuty do konce základní hrací doby.

57:46

Hráči se již připravují na prodloužení, ke kterému s velkou pravděpodobností dojde. Nevidíme totiž snahu ani jednoho celku na tom něco změnit.

57:02

Odpískán ofsajd hráčům Jaroslavle.

56:35

56:21

Zajímavou příležitost měli hráči v červeném, avšak ze závaru před bránou nedokázali vytěžit vstřelení kýžené branky.

55:40

Tak tuto přesilovou hru si rozhodně domácí za rámeček nedají, jelikož již po několikáté přichází o držení kotouče v útočném pásmu.

55:10

Jenže hosté se poměrně snadno osvobozují, a následně obměňují celou obranou čtveřici.

54:58

Velká šance domácích k rozhodnutí tohoto utkání! Necelých pět minut před koncem utkání mají k dispozici přesilovou hru!

54:35

Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Grigorij Želdakov – 2 min., sekání).

53:50

Kombinace domácích v útočném pásmu netrvala příliš dlouhou dobu, jelikož Averinovi přeskočil puk hokejku, a tak kotouč vyjel za modrou čáru.

53:02

Bekhendový pokus Kraskovskeho končí na boční síti, což určitě nebyl záměr ruského útočníka.

52:31

Začínají ožívat i domácí hráči, kteří čím dál častěji ohrožují bránu hostí.

2:1

Branky a nahrávky: 10. Čerepanov (Kadějkin, Kartajev), 59. Kontiola (Kronwall) – 1. S. Kosticyn (Kinrade)

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Kronwall, Nakládal, Jelesin, Ljubuškin, Čerepanov, Koledov, Lekomcev – Kontiola, Talbot, Kozun – Mosaljov, Loktionov, Averin – Korškov, Kraskovskij, Apalkov – Kovalenkov, Ivanov, Kadějkin – Kartajev.

Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (Lisutin) – Sergijenko, S. Zacharčuk, Barancev, Beljakov, Kinrade, Kundrátek, Želdakov – Daugavinš, Dugin, Žukov – Galuzin, Paršin, Sabolič – Gračov, S. Kosticyn, Stoljarov – Urakov, I. Zacharčuk, Mozer – Verjajev.

Rozhodčí: Olenin, Soin – Golovlyov, Savenkov

Diváci: 8 500

00:50 NNO 0:1 S. Kosticyn (Kinrade)
09:48 JAR 1:1 Čerepanov (Kadějkin, Kartajev)
14:53 NNO 5+OK S. Zacharčuk, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku
25:47 JAR 2 Ljubuškin, hákování