po prodl. (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0)

04.03.2018, 16:20 • Ostravar aréna • 52. kolo • Monika Baloghová

Tipsport: 2.35 4.2 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro dnešek je to už z Ostravy vše, mějte příjemný zbytek večera, budu se těšit už brzy na počtenou. (19:20:13)
Jisté je to, že domácí končí sezónu na předních příčkách tabulky, o čemž měli i mnozí fanoušci na podzim dost pochyb. Svěřenci trenéra Petra mají teď prostor na doléčení zranění a drobných šrámů, k prvnímu zápasu play-off se postaví na svém ledě v úterý 13. března. Buďte u toho s námi.
Dnešní dramatický zápas posledního kola základní části extraligy je za námi. Vítkovičtí prohrávali, dokázali v sobě najít vůli a srovnat, poté odolat vysokému tlaku Tygrů a v prodloužení i přes své oslabení dotáhnout zápas do vítězného konce Markem Hrbasem, který své narozeniny oslavil nejen gólem, ale i oceněním pro nejlepšího hráče zápasu.

Vítkovice právě vstřelily branku!
Domácí vyhodil, za pukem se pustil MAREK HRBAS, který bránícímu hráči udělal kličku a poslal puk přímo do branky – 3:2. Bez asistence.

60:54

Ševc od modré zvolil střelu, puk se zatočil za branku.

60:41

Bulíř puk za Bartošáka nedostal.

60:29

Liberečtí rozjíždějí přesilovkový kolotoč.

60:11

Kurovský vyhazuje kotouč za Willa.

60:01

Třetí třetina rozuzlení nepřinesla, v nervozním závěru přišli vítkovičtí o Výtiska a hosté o Bakoše. Zda rozhodne prodloužení nebo se dnes dočkáme samostatných nájezdů, ukáží už následující minuty.

59:50

Liberečtí bojují před Bartošákem o kotouč.

3:2

Branky a nahrávky: 10. Olesz (Hrbas, Dej), 22. Szturc, 62. Hrbas – 2. Bulíř (Jánošík, M. Kvapil), 12. Bakoš (Filippi, Bulíř)

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Klok, Sloboda (A), Hrbas, Baranka, Výtisk (A), Trška – Olesz (C), Lev, Dej – D. Květoň, O. Roman, Tybor – Bartovič, Mahbod, Szturc – Kurovský, Š. Stránský, P. Zdráhal – T. Jáchym.

Bílí Tygři Liberec: Will (Janus) – Pyrochta, Ševc (C), Šmíd (A), Maier, Jánošík, Derner – Lakatoš, P. Jelínek (A), L. Krenželok – Bulíř, Filippi, M. Kvapil – Bakoš, Redenbach, Ordoš – Jašek, Bližňák, J. Vlach.

Rozhodčí: Hradil, Kubičík – Ganger, Hanzlík

Diváci: 7 083

01:41 LIB 0:1 Bulíř (Jánošík, M. Kvapil)
07:18 LIB 2 Jašek, vysoká hůl
09:12 VIT 1:1 Olesz (Hrbas, Dej)
10:08 VIT 2 Bartovič, sekání