20.01.2018, 18:00 • 28. kolo • Adam Pavlíček

Tipsport: 3.5 5.0 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:06

David Servis právě vstřelil branku!
Troufám si říct, že o osudu tohoto zápasu je definitivně rozhodnuto. Do útočného pásma se s pukem na holi vydal JIŘÍ BÁRTA. Obešel hned dva protihráče, zmátl gólmana a zasunul kotouč do odkryté části klece. Asistence: Michal Michal, Adam Vylíčil.

47:05

Je to o čtyři branky a pokud Havlíčkobrodští pomýšlejí na bodový zisk, budou to mít již velmi obtížné! PETR MACHÁČEK napřáhl na modré čáře a prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 5:1! Asistence: Jan Trummer.

32:40

Servismané si berou své třígólové vedení zpět! Jakub Marek poté, co se vrátil z trestné lavice, posílá přesnou přihrávku na LUKÁŠE SUMERAUERA, který rozvlnil síťku za Novákovými zády. Asistence: Jakub Marek.

27:41

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
I hosté se dočkávají své první přesné trefy! Po střele Tomáše Chlubny nastala na brankovišti menší skrumáž, ze které se prosazuje PETR KUCHTA! Asistence: Tomáš Chlubna, Miroslav Třetina.

27:17

Domácí odskakují na rozdíl tří branek! Po střele Michala Michala se neomylně trefuje také PETR MACHÁČEK, který ke své asistenci přidává také přesnou trefu! Asistence: Michal Michal, Jan Farka.

03:00

Další branka je tu! A opět jde na stranu domácích! Po přihrávce Petra Macháčka se prosazuje JAN TRUMMER! Asistence: Petr Macháček.

00:32

Tak to je snový začátek pro domácí servismany! ROMAN ŠULČÍK se dostal ke kotouči v útočném pásmu, najel si před branku a odtud překvapil havlíčkobrodského gólmana! Bez asistence.

6:1

Branky a nahrávky: 1. Šulčík, 3. Trummer (Macháček), 28. Macháček (Michal, Farka), 33. Sumerauer (Marek), 48. Macháček (Trummer), 55. Bárta (Michal, Vylíčil) – 28. Kuchta (Chlubna, Třetina)

HC David Servis Č. Budějovice: Dudáček (Bubeníček) – Radoš, Škopek, Michal, Macháček, Babčuk, Kříž, Farka – Marek, Trummer, Šulčík, Vylíčil, Sumerauer, Bárta, Trummer st., Zayml, Svoboda

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Semrád, Krejčí, Vala, Kulhánek, Balgalvis, Kříž, Přidal, Kozlík, Beneš, Voříšek, Milfait, Šuhaj, Chlubna, Ludvík, Kuchta, Homola, Třetina

Rozhodčí: Battěk – Marek, Ovsík

00:32 DAS 1:0 Šulčík
01:50 DAS 2 Farka, hákování
03:00 DAS 2:0 Trummer (Macháček)
09:28 HBR 2 Vala, hákování
11:25 HBR 2 Kuchta, hákování
14:31 DAS 2 Zayml, podražení
23:23 HBR 2 Homola, hrubost