ELIOD extraliga mladšího dorostu

VHK ROBE Vsetín – HC RT TORAX Poruba

6:0

konec (2:0, 1:0, 3:0)

20.01.2018, 13:00 • Zimní stadion Na Lapači • Skupina E • Info o změnách stavu (Helena Hegeďová)

Konec zápasu. (15:02:58)

57:10

Vsetín právě vstřelil branku!
Necelé tři minuty před koncem zápasu přidávají Valaši šestou branku a jdou si za ziskem tří bodů. Autorem branky je ADAM TUREK. Asistence: Václav Kočí.

52:30

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Babeliak – 2 min., podražení).

51:50

Tak to už vypadá na jasné vítězství pro Vsetín! VÁCLAV KOČÍ využil nahrávky Turka a upravuje skóre na 5:0. Asistence: Adam Turek.

46:25

Autorem čtvrté vsetínské branky je JAN FENCL. Asistence: Bez asistence.

43:32

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Moškoř – 2 min., sekání).

41:28

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Fencl – 2 min., faul kolenem).

40:01

40:00

23:14

Také první branka druhé třetiny padla do sítě Poruby a opět se o ní postaral JAN PŮČEK. Asistence: Adam Turek.

20:01

20:00

18:09

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Navrátil – 2 min., sekání).

17:17

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Vrána – 2 min., sekání).

16:37

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Machů – 2 min., nedovolené bránění).

15:27

V šestnácté minutě utkání navyšuje na 2:0 pro Vsetín VOJTĚCH VRÁNA. Asistence: Boris Babeliak.

03:16

Domácí tým se dostává zásluhou JANA PŮČKA do vedení. Asistence: Jan Fencl.

00:01

VHK ROBE Vsetín: Málek (Křenek) – Houser, Velikovský, Liss, Kunst, Sviták, Navrátil – Bednařík, Dědek, Bebaliak, Fencl, Kočí, Calaba, Kuchařík, Zemánek, Vrána, Půček, Turek, Čajanová.

HC RT TORAX Poruba: Slíž (Hurčík) – Havlík, Gelnar, Puchala, Macurák, Machů, Dobeš – Foldyna, Macias, Kubík, Fojtík, Halata, Chovanec, Pavlík, Moškoř, Rambousek, Spurný.

Rozhodčí: Dědek – Bryška, Novák.

6:0

Branky a nahrávky: 4. Půček (Fencl), 16. Vrána (Babeliak), 24. Půček (Turek), 47. Fencl, 52. Kočí (Turek), 58. Turek (Kočí)

Rozhodčí: Dědek – Bryška, Novák

03:16 VSE 1:0 Půček (Fencl)
15:27 VSE 2:0 Vrána (Babeliak)
16:37 POM 2 Machů, nedovolené bránění
17:17 VSE 2 Vrána, sekání
18:09 VSE 2 Navrátil, sekání
23:14 VSE 3:0 Půček (Turek)
41:28 VSE 2 Fencl, faul kolenem